طراحی وبسایت حرفه ای در عظیمیه کرج
طراحی سایت در مهرشهر کرج
نوشته شده توسط در ساعت 9:56

طراحی سایت در مهرشهر هم برای شرکت ها و مجموعه های فعال در مهرشهر هم با آفر های ویژه کسب و کار های کرجی توسط شرکت طراحان وب ارائه می شود.

شرکت طراحی سایت در مهرشهر کرج

مهرشهر کرج منبع شرکت ها و کسب و کار های بسیاری است که با استایل نسبتا متفاوت تری با مناطق دیگر کرج فعال هستند.

با توجه به پتانسیل بیزینسی این منطقه تقریبا تمامی مغازه ها هم سعی بر این دارند حتی با استفاده از شبکه های اجتماعی هم حضور خود در فضای اینترنت را حفظ کنند.

از این روطراحی های سایتدر مهرشهر کرج برای کسب و کار های این منطقه یک نیاز ضروری حس می شود چون قابل اعتماد ترین مکان برای ارجاع یا جذب مشتریان در سطح وب داشتن یک وب سایت اختصاصی است.

شرکت طراحان وب کرج

شرکت طراحان وبدر جهانشهر کرج واقع است و با بیش از 8 سال سابقه در ارائه این نوع خدمات به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های طراحی سایت در استان البرز بشمار می رود.

شرکت طراحان وب با توجه به استراتژی خود خدمات تبلیغات در فضای وب را متمرکز بر روی شرکت های کرجی کرده است و هدف خود را بر این گذاشته تا بهترین خدمات را به سهم اصلی بازار خود که کرج است ارائه کند.

صفحات زیر هم برای نیازمندان به این نوع نیاز ها در مناطق مختلف کرج پیشنهاد می شود.

مهرشهر کرج

اهمیت منطقه مهرشهر از نظر بیزینسی

همانطور که پیشتر گفته شد منطقه مهرشهر با توجه به دارا بودن پتانسیل های بیزینسی بسیار خوب خود، فضای بسیار خوبی برای تبلیغات به سبک های مدرن است.

امروز در مناطقی مثل مهرشهر کرج که افراد کسب و کار های نسبتا با ثباتی را اداره می کنند، برای پیدا کردن هر نوع نیاز از فضای اینترنت بهره می برند و طبیعتا حضور در این فضا امتیازی برای این دسته مجموعه ها محسوب می شود.

درباره مهرشهر

مهرشهر کرج یکی از پر طرفدار ترین مناطق برای سکونت و کار ( در برخی صنف ها ) محسوب می شود. این منطقه تقریبا دور تا دور با فضای های سبز و باغ ها احاطه شده که دلیلی بر آب و هوای بسیار خوب نسبت به جا های دیگر استان البرز است.

خیابان های اصلی منطقه مهرشهر بلوار شهرداری ( چهارباندی ) و بلوار ارم هستند که شاهراه ارتباطی بخش های مختلف این منطقه می باشند.

دارا بودن جاذبه های تاریخی و گردشگری مثل کاخ شمس ، باغ سیب ، کاخ انصاری ، امام زاده طاهر و تپه سفید هم از ویژگی های این منطقه قدیمی است.

مهرشهر از بعد سال 1372 به عنوان یکی از بخش های کرج به حساب می آید.

چرا طراحان وب را برایطراحی شرکتی وبسایت در کرجانتخاب کنیم؟

شرکت طراحان وب برای ارائه هر نوع خدمات تبلیغاتی در فضای اینترنت در خدمت کسب و کار ها فعالان منطقه مهر شهر خواهد بود. سئو و طراحی سایت در مهرشهر تخصص شرکت طراحان وب است.

ما در طراحان وب سعی می کنیم بهترین خدمات را در زمینه طراحی و توسعه سایت در شهر کرج به مشتریان خود بدهیم. از این رو با بهره گیری از کارشناسان مجرب این حوزه و با تجربه چندین ساله موسسان این مجموعه تمام تلاش خود را برای جلب رضایت بیشتر مشتریانمان انجام می دهیم.:: برچسب‌ها: سایت , کرج , وب , وبسایت , طراحی,
طراحی سایت برای دانشگاه ها در کرج (طراحی سایت دانشگاهی)
نوشته شده توسط در ساعت 9:55

مراکز آموزشی نقشی اساسی در جامعه دارند. این مراکز وظایف گسترده ای دارند که مهمترین آن سازماندهی همراه با نظم قشری وسیعی از دانشجویان می باشد.امروزه کمتر مجموعه آموزشی وجود دارد که برای معرفی و سازماندهی دانشجویان خود ، به فکرطراحی شرکتی وبسایتدانشگاهی نیفتاده باشد.

لذا تمامی مراکز آموزشی هم که وبسایت ندارند به فکر طراحی آن می افتند. امکان ندارد در دنیای امروز که تمامی مجموعه های آموزشی بزرگ و کوچک از طریق وبسایت ، با دانشجویان خود در ارتباطند ، دانشگاه یا مجموعه آموزشی ای بتواند بدون پل ارتباطی مجازی با دانشجویان خود در ارتباط باشد و ایشان را سازماندهی کند.

در ادامه کمی جزئی تر به این موضوع خواهیم پرداخت ، با ما همراه بمانید.طراحی وبسایت دانشگاهی

لزوم حضور وبسایت در برنامه آموزشی دانشگاه ها

وبسایت ها بسیاری از کارها را برای مجموعه های آموزشی و کارکنان آن ها آسان نموده اند. از جمله کارهایی که بدون داشتن یک وبسایت حتی نمیتوان به انجام آن ها فکر کرد و امری تقریبا ناممکن می باشد. همین امر باعث شده که مشخصا گاهی ترافیک و تعداد کاربرانی که در وبسایت یک دانشگاه حضور دارند می تواند از جمعیتی که در همان لحظه در دانشگاه حضور دارند بیشتر باشد !

روزانه هزاران دانشجو در وبسایت ها ورود و خروج دارند و کار های مختلفی را انجام خواهند داد. همین امر باعث می شود نیروی کمتری برای ارائه خدمات به دانشجویان صرف شود.

تصور کنید همین جمعیتی که روزانه در وبسایت دانشگاه خود حضور دارند به صورت حضوری ، برای انجام کار خود به دانشگاه بروند. در این حال نه تنها دانشگاه ظرفیت میزبانی از تمامی این دانشجویان را به صورت یک جا نخواهد داشت ، بلکه نیروهایی که برای انجام کار های این جمعیت و رفع نیاز آن ها لازم است باید چند برابر شود که این امری ناشدنی است.در واقع بخش های مختلف یک وبسایت یا پرتال دانشگاهی ، کارمندانی مجازی ان بدون محدودیت جوابگویی و انجام کار ها در شبانه روز !

هیچوقت امکان ندارد که یک وبسایت در روزهایی که تعطیل است ، کار خود را تعطیل کند. همچنین ساعت کاری وبسایت ها در روز 24 ساعت می باشد !

همچنین جز موارد فوق یک وبسایت ، در دید گسترده تر کاربری های مفید فایده ی بسیاری دارد که در ادامه درباره آن خواهید خواند.

وبسایت دانشگاهی ، دری به سوی هم فکری بین المللی !

همانطور که آنتونی رابینز میگوید ، در دنیای امروز سردمداران قدرت ، کسانی هستند که ارتباطات قوی دارند !

دنیا و عصر امروز ما عصر تبادل اطلاعات و ارتباطات می باشد. در واقع بخش عظیمی از رخداد هایی که جهان را تکان داد حاصل هم فکری کشور ها و افراد مختلف

بوده و هست. در این دوره از زمان تنها راه همفکری بین المللی مابین قشر فرهیخته ی جوامع مختلف با یک دیگر فضای اینترنت می باشد. در این فضا دانشگاه ها به وبسایت های یکدیگر سر میزنند ، از افتخارات و اختراعات یکدیگر مطلع می شوند ، با یکدیگر ارتباط می گیرند و یکدیگر را در سمینار های مختلف جهت ایده پردازی و هم فکری دعوت می نمایند. اینگونه است که مقدمه ی یک همکاری بین المللی و فرامرزی رقم میخورد.اگر طراحی وبسایت دانشگاهی بصورت جذاب و کامل و حرفه ای انجام شده باشد چنین امکانی را هر چه زودتر فراهم خواهد آورد.

ملاک حرفه ای بودن یک وبسایت دانشگاهی چیست؟

ملاک حرفه ای بودن وبسایت از نظر ما از چند قائده مستثنی نیست.

در ابتدای امر اولین موضوعی که همه ی کاربران را به فضای وبسایت جذب می نماید ، بحث نوعطراحی وبسایتاست. چگونگی قواعد گرافیکی و هماهنگی با فضای دانشگاه مد نظر از جمله این مواردند. همچنین وبسایت باید از نظر محتوایی غنی و قوی ظاهر شود و زبان به کار برده شده در آن کاملا از اصول نگارش زبان فارسی طبعیت نماید. چرا که برای انسان های مختلف مهم است که قدرت محتوایی یک وبسایت دانشگاهی در چه حد است.

سومین عامل مهم در این زمینه ، نظم حاکم بر فضای وبسایت است. منظور از نظم آنست که کاربری که وارد وبسایت می شود بدون کوچک ترین سردرگمی به بخش دلخواه خود برود و بتواند بدون تلف کردن وقت اضافی کار خود را به بهترین نحو به انجام رساند.

در ادامه به تقسیم بندی بخش های مختلف یک وبسایت دانشگاهی خواهیم پرداخت.

قسمت های مختلف یک وبسایت دانشگاهی

 • معرفی دانشگاه ، ریاست و مدیران
 • معرفی تاریخچه تاسیس
 • معرفی دانشکده ها ، رشته ها و بخش های مختلف گروه های آموزشی
 • بخش آخرین اخبار دانشگاه
 • بخش پذیرش و ثبت نام دانشجویان جدید
 • واحد تغذیه و اتوماسیون
 • معرفی مختصات سالن های سمینار ، همایش و غذاخوری
 • معرفی استادان هر دپارتمان در رشته های مختلف
 • آدرس و تلفن و مختصات کامل جغرافیایی دانشگاه
 • بخش افتخارات دانشگاه و معرفی گروه های علمی و نوع فعالیت آن ها
 • بخش اطلاعات و آخرین تغییرات آموزشی
 • بخش زمان بندی امتحانات ، تعطیلات ، تقویم آموزشی ، زمان بندی حذف و اضافه برای رشته های مختلف و…
 • معرفی اعضای هیات علمی هر کدام از رشته ها و گروه های آموزشی
 • بخش نظرسنجی اساتید ، کارکنان و …

با یک تیر، چند نشان بزنید

وبسایت های اینترنتی شما را همزمان به چند هدف می رسانند. هدف های مهمی که بسیار بیشتر از چیزی که فکر میکنید به شما کمک خواهند کرد. وبسایت ها می توانند پل ارتباطی مابین اساتید و دانشجویان باشند . همچنین این وبسایت ها می توانند بصورت یک استاد آنلاین در همه ساعات باشند. وبسایت های دانشگاهی به شما امکان برگزاری امتحان آنلاین ، و بسیاری از امور را بصورت غیر حضوری می دهند. پیش از تمامی موارد فوق توجه داشته باشید قدرتمندی یک سایت ملاکیست بر حرفه ای بودن شما و وبسایت دانشگاهی که در آن مسئول می باشید.لذا پیشنهاد می شود حتما این کار را به یکشرکت طراحی وبسایتحرفه ای واگذار کنید. همچنین در این مورد پیشنهاد می شود مقالهچگونه یک شرکت طراحی سایت انتخاب کنیمرا مطالعه نمایید.

در این مقاله نیز سعی داشتیم کمی لزوم طراحی وبسایت دانشگاهی را برای شما عزیزان شرح دهیم.

طراحی سایت های دانشگاهی باطراحی سایت در کرج شرکت طراحان وب

همیشه یک طراح خوب باید مجری مناسب داشته باشد تا بتواند هر آنچه را که به زیبایی طراحی کرده را اجرا نماید. شرت طراحی سایت در کرج طراحان وب با بهره گیری از بهترین کارشناسان در زمینه طراحی سایت، توسعه سایت و بازنگری و بازطراحی آن سعی بر ارائه بهترین خدمات در این زمینه ها به مشتریان خود دارد. به همین منظور این شرکت با پشتوانه چندین ساله موسسان خود و بهره گیری از مهندسین بروز این علوم، خدماتی ویژه و بسیار عالی به مشتریان خود در زمینه طراحی و توسعه سایتهای مختلف می دهد. پیشنهاد ما این است که به منظور استفاده از این خدمات ویژه با مشاورین ما در امر طراحی و توسعه سایت مشاوره نمایید.

از توجه شما متشکریم ، با ما همراه بمانید:: برچسب‌ها: سایت , دانشگاه , کرج , طراحی , تبلیغات , شرکت,
طراحی وبسایت در عظیمیه کرج
نوشته شده توسط در ساعت 9:54

طراحی سایت در عظیمیه

طراحی سایت در عظیمیه برای شرکت ها مجموعه های فعال در این منطقه توسط گروه طراحان وب با بهترین و مدرن ترین سبک طراحی انجام می شود.

طراحان وب ارائه کننده خدماتطراحی وب سایت حرفه ای در کرجبرای اقصی نقاط استان البرز است؛ در این راستا طراحی سایت در عظیمه کرج هم بدلیل وجود دفاتر و شرکت های متعدد در این منطقه انجام می شود.

شرکت طراحی سایت در عظیمیه

شرکت طراحان وب پیشرو در ارائه خدمات تبلیغات اینترنتی وطراحی وبسایت عالی در کرجاست. با توجه به اینکه ارائه این نوع خدمات محدودیت مکانی خاصی را شامل نمی شود، شرکت طراحان وب بصورت کامل این بخش از خدمات خود را در عظیمیه کرج نیز به مشتریان تقدیم می کند.

به علت نزدیکی عظیمیه به جهانشهر کرج ، مشتریان در صورت نیاز می توانند بصورت حضوری هم اقدام به سفارش خدمات مد نظر خود بکنند.

طراحی سایت در عظیمیه کرج

درباره عظیمیه کرج

یکی از قدیمی ترین مناطق کرج عظیمیه یا شهرک رسالت است. این منطقه به علت دارا بودن چند رودخانه دائمی و همینطور نزدیکی به رودخانه چالوس از ابتدا مورد سکونت افراد مختلف قرار گرفته است.

عظیمیه از شمالی ترین مناطق استان البرز به شمار می آید که موقعیت آن در شمال شرقی این شهر واقع است. پارک هایی مثل ایران زمین، پارک استاد شهریار و پارک گلستان از مهم ترین مناطق سبز این منطقه و استخر های پامچال و یاداوران هم مناطق تفریحی واقع در عظیمیه کرج هستند.

با طراحان وببهترین شرکت طراحی سایت کرجرا تجربه نمایید

گروه نرم افزاری w3 که با نام w3developers کار خود را در سال 89 آغاز نمود با هدف ارتقای سطح کیفی مشتریان و سایتهای اینترنتی سعی بر ایجاد خدماتی نوین و بروز داشت و خوشبختانه از دیروز تا امروز توانسته سیل عظیمی از مشتریان راضی در زمینه طراحی و توسعه سایت داشته باشد. این شرکت با تکیه به تجربه چندین ساله خود، پیشنهاد می کند تا شما بمنظور طراحی، بازطراحی و توسعه سایت خود حتما با یکی از مشاورین صحبت نمایید تا بهترین رویکرد برای طراحی سایت و توسعه آن بدست آید. رویکردی دو طرفه که منجر به پیشرفت بازخورد شما از نظر فروش و افزایش مشتری شود.:: برچسب‌ها: سایت , کرج , وب , وبسایت , طراحی,
طراحی سایت های نمایشگاهی در کرج و ایران
نوشته شده توسط در ساعت 9:53

حدود چندین سال است که برگزاری نمایشگاه در کشورمان رونق یافته است. هرچند برگزاری این رویداد صنفی از مرز ده سال می گذرد اما توجهات و شرکت کنندگان در چند سال اخیر بسیار افزایش یافته و مورد توجه بیشتری قرار گرفته است و میخواهیم در این مقاله توضیحاتی در مورد طراحی وبسایت نمایشگاهی بدهیم.

نمایشگاه ها امروزه به دنبال برگزاری خود فرصت های گوناگون شغلی را برای بسیاری از افراد و شرکت های مختلف ایجاد نموده اند.

در ادامه به معرفی نوع فعالیت نمایشگاه ها خواهیم پرداخت و توضیحاتی در راستای طراحی وبسایت .

نمایشگاه ، یک رویداد صنفی بزرگ !

نمایشگاه ها بطور کلی به محل هایی گفته می شود که اصناف مختلف بصورت دوره ای در آن شرکت میکنند و طی مراحل مختلف به معرفی ، تبلیغ و ارائه خدمات و یا محصول خود می کنند. این نمایشگاه ها در شهر ها و استان های مختلف اقدام به برگزاری می نمایند که از مهمترین این نمایشگاه ها در استان تهران ، نمایشگاه بین المللی تهران ، نمایشگاه مصلی تهران و نمایشگاه ورزشی در شهرک المپیک ، می باشند.

این نمایشگاه ها معمولا برای اصناف مختلف بصورت هفته ای برگزار می شود. به این ترتیب که معمولا چهار روز یک صنف شغلی خاص اجازه ورود به نمایشگاه را دارد ، این نمایشگاه چهار روز ادامه خواهد داشت و سپس یک هفته صرف بازسازی غرفه ها برای نمایشگاه بعدی می شود.

از جمله مهمترین نمایشگاه ها می توان به نمایشگاه صنعت سنگ ، نمایشگاه الکامپ و تلکامپ ، نمایشگاه شیرینی و شکلات ، نمایشگاه تجهیزات و ماشین آلات و … نام برد.

محوریت نمایشگاه ها

معمولا کل فعالیت های شکل گرفته در نمایشگاه ها مبنی بر تبلیغات می باشد. لذا محوریت برگزاری این رویداد معرفی اصناف و شرکت های مختلف به مردم و در عین حال به یکدیگر می باشد. بنابراین تمامی محصولات یا خدمات در معرض دید شرکت های مختلف و مردم قرار خواهد گرفت.

حال آنکه ممکن است بسیاری از بازدید کنندگانی به نمایشگاه ها سر می زنند ، بتوانند مستقیما با مدیران در ارتباط باشند و در جریان فعالیت های آنان قرار بگیرند.

اما بخش عظیمی از بازدید کنندگان ممکن است به علت کمبود زمان و یا خستگی ناشی از گشت و گذار در سالن های مختلف ، نتوانند به همه ی ارگان های شرکت کننده در نمایشگاه سر بزنند. بنابراین اقدام به دریافت کارت ویزیت ، بروشور و کاتالوگ یا دریافت آدرس وبسایت شرکت مد نظر می کنند.

شناسنامه مجازی هر کسب و کار وبسایت است

مردم همواره در فضای اینترنتی عبور و مرور دارند، بنابراین هر مجموعه در این فضا برای خود شخصیت مجازی دارد و به سبک خاص خود اقدام بهبرندینگمی نماید. بسیاری از کسب و کار هایی که کارشان را بی نقص و با کیفیت انجام می دهند ، شاهد آنند که همکارانشان علی رغم قدرت کمتری نسبت به آن ها ، از آنها موفق ترند به این خاطر که کسب و کار خود را در فضای اینترنت برند کرده اند و یقینا مشتریان و متقاضیان بیشتری به آن ها جذب می شوند. بنابر این می توان به جرات گفت که شناسنامه مجازی هر شرکت و کسب و کاری وبسایت مربوط به آن است و مردم کسب و کار مربوطه را با وبسایت آن میشناسند.

طراحی وبسایتبرای کسب و کار های شرکت کننده در نمایشگاه های مختلف

طبق مطالب بالا ، الزاما تمامی شرکت هایی که قصد حضور در نمایشگاه را دارند می بایست یک وبسایت مربوط به جریان کاری خود داشته باشند. چرا که در صورت عدم ملاقات حضوری با مشتریان و بازدید کنندگان ، بتوانند پذیرای سوالات و درخواست های مشتریان مجازیشان باشند . طبیعیست که بازخورد های بسیار خوبی از این امر به سمت کسب و کار ها خواهد آمد. همچنین بسیاری از بازدید کنندگان از نمایشگاه ها ، میهمانان خارجی از کشور های مختلفند که در جهت همکاری های بین المللی فعالیت دارند بنابراین لزوما وبسایت های از این دست باید بصورت دو یا چند زبانه ارائه شوند. شرکتشرکت طراحان وب، ارائه دهنده خدماتطراحی وب سایت حرفه ایبرای نمایشگاه و شرکت های حاضر در آن با کاربری های مختلف و ارائه وبسایت های چند زبانه و حرفه ای ، با افتخار در خدمت اصناف و مدیران می باشد.

طراحی سایت برای تبلیغات نمایشگاهی

هستند وبسایت هایی که برای نمایشگاه ها و شرکت های مختلف تبلیغات می نمایند و این کار را در ازای پرداخت هزینه سالایانه یا ماهیانه انجام می دهند. این وبسایت ها معمولا تمامی رزومه های ارگان های شرکت کننده در نمایشگاه ، نوع فعالیت ، مجوز ها و گواهینامه ها و همچنین افتخارات شرکت های خاص را در معرض دید کاربران و بازدید کنندگان قرار می دهد.

بنابراین هر صنفی می تواند اطلاعات مربوط به خود را در این وبسایت جای دهد و افرادی که علاقه مندند می توانند از آن استفاده نمایند.

همچنین این موضوع می تواند به عنوان رزومه برای شرکت مربوطه به کار برده شود.

طراحی وبسایت برای تشریفات نمایشگاه

در نمایشگاه ها مشاغل ریز نقش بسیاری وجود دارند. یکی از آن ها تامین منابع برای تشریفات می باشد. به داین صورت که هر مجموعه ای که در نمایشگاه اقدام به شرکت می نماید می بایست اقدام به غرفه سازی نماید. روند غرفه سازی نیازمند نیروی متخصص در این زمینه می باشد.مثال دیگری در این زمینه نیروهای مهماندار جهت پذیرایی از مهمانان در داخل غرفه است .یا به طور مثال نیرو های پروموتر (معرفی گر) و سمپلر (ارائه گر محصولات بصورت ملموس) می تواند مثال دیگری در این باره باشد.

فعالیت تشریفاتی نمایشگاه ها را میتوان در غالب یک وبسایت معرفی نمود اما چگونه؟

معمولا شرکت هایی که در امور تشریفات نمایشگاه فعالیت دارند می توانند با طراحی یک وبسایت و با کلمات کلیدی مناسب اقدام در جذب مشتری نمایند.

بسیاری از ارگان هایی که در نمایشگاه ها فعالیت دارند در فضای اینترنتی اقدام به جستجوی شرکت هایی می کنند که بتوانند نیروی تشریفاتی آن ها را تامین نمایند.لذا طراحی یک وبسایت کامل و جامع می تواند زمینه خوبی برای بازاریابی شرکت های تشریفاتی باشد.

در این مقاله نیز سعی داشتیم کاربری وبسایت هایی که در قالب نمایشگاهی طراحی می شوند را خدمت شما عزیزان توضیح دهیم.امیدواریم از خواندن آن لذت برده باشید.

طراحان وب را باطراحی سایت در شهر کرجبخاطر بیاورید

طراحان وب که در ابتدا با نام w3developers کار خود را در سال 89 شروع کرد، همواره به فکر پیشرفت و توسعه سازمانی و همچنین ارتقای سطح کیفی خدمات خود به مشتری بوده است. از این رو این شرکت با توانایی بالای انجام کارهای طراحی و توسعه سایت از جمله طراحی سایت نمایشگاهی توانسته نیاز اکثر مشتریان خود را در این زمینه مبرا سازد. خوشحالیم که در این مسیر باطراحانوبهمراه هستید.:: برچسب‌ها: وب , طراحی , سایت , نمایشگاه , صنعت,
طراحی سایت کارخانجات و کارگاه های صنعتی
نوشته شده توسط در ساعت 9:52

در آینده نه چندان دور بخش عظیمی از بازار کسب و کارهای مختلف به سمت و سوی دیجیتال شدن و اینترنتی پیش می رود. کما اینکه در همین دوره از زمان نیز بسیاری از مشاغل مشتری مداری مجازی را سر لوحه کار خود قرار می دهند و الویت بیشتری برایبرندینگدر فضای اینترنتی قائل می شوندپس برای تجارت در کارخانه ها به صورت مجازی می توان از طراحی سایت برای کارخانه ها استفاده کرد .

فاصله همواره یک محدودیت شناخته می شود. هر چند در چند سال گذشته عبورو مرور برای فواصل زیاد ، به واسطه وسایل حمل و نقل آسان تر گردیده است اما با این حال پروسه رفت و آمد کاری به شهر های مختلف روند زمان گیر و سخت می باشد.

بسیار خب ! هر مشکلی قطعا راه حلی نیز خواهد داشت.

طراحی سایت برای کارخانه ها راه حل مشکلات

فضای اینترنتی فاصله ها را خواهد شکست !

با طراحی وبسایت برای کارخانه ها، در یک قدمی مشتری باشید

اجازه دهید مشتریان کارخانه تان را مشاهده کنند ، خدماتتان را ببینند ، با نوع فعالیت های شما و مجموعه تان آشنا شوند و در جریان افتخارات ، کارکنان و کادر مدیریتی کاخانه تان باشند .

این موضوع به روند اعتماد سازی بسیار کمک خواهد کرد.

همچنین می توانید خود را در یک قدمی مشتریان فرض کنید. تمامی این امکانات زمانی محقق می شود که کارخانه ها وبسایت اختصاصی داشته باشند.

همچنین کارخانه هایی مانند کارخانه نفت و پتروشیمی پتانسیل این را دارند که بتوانند در قالب امور بین المللی فعالیت نمایند.

جزییات طراحی سایت برای این نوع کارخانه ها را میتوانید در صفحهطراحی وبسایت برای شرکت های صنعتیوطراحی وبسایت برای شرکت های نفتو پتروشیمی مطالعه نمایید.

بنابر این برای کارخا نه خودتان هرچه زود تر به فکرطراحی وب سایتبیافتید. این فرآیند را هرچه سریعتر به سرانجام برسانید دیر نیست ! برعکس هرچه در انجام آن تعویق بیافتد به همان مقدار دچار ضرر و زیان خواهید شد.

کارمندان مجازی خود را استخدام نمایید !

با طراحی وب سایت برای کارخانه خود برای انجام کارهای کارخانه از جمله استخدام کارمندان با طراحی وب سایت برای کارخانه می توانید کارمندان خود را به صورت مجازی انتخاب کنید.

فضای وبسایت شما را از انجام بسیاری از مسوولیت هایتان باز می دارد. به جای معرفی و پروموت محصولات یا خدماتتان ، متن هایی که داخل وبسایت هستند جوابگوی مشتریانتانند.

به جای اینکه محصولاتتان را بصورت حضوری به متقاضیانتان نشان دهید ، عکس های محصولاتتان داخل وبسایت این کار را انجام خواهد داد . و به نیازی به پرزنت حضوری نمی باشد چرا که مشتریان پرزنت شده و توجیه شده با شما تماس می گیرند و اقدام به عقد قرار داد می نمایند با سایتی که برای کارخانه شما طراحی شده است.

همچنین این مقوله باعث می شود برای خود وقت و انرژی بخرید به علاوه این که از رفت و آمد های بیهوده که قطعا برایتان هزینه دارد جلوگیری خواهید کرد.

البته بحث طراحی وبسایت به همین موضوع خاتمه پیدا نمی کند و ویژگی ها و نکات مثبت بسیاری را در بر خواهد داشت.

وب سایت ها شناسنامه های مجازی همه ی اصناف هستند و مشتریانتان در فضای اینترنتی شما را با وبسایتتان می شناسند. همان گونه که فضای دفتر شما در جذب مشتری بی تاثیر نیست ، وبسایتتان نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. گرافیک و ویژگی های رعایت شده در طراحی یک وبسایت از اصول اولیه و جز اجتناب ناپذیر اعتماد سازی مشتری است.

بهترین طراحی سایت را باطراحان وب کرجتجربه کن

شرکت طراحی وبسایتطراحان وب با سابقه ای 8 ساله در زمینه ی طراحی سایت ، سئو و تبلیغات اینترنتی آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و حرفه ای ترین نحو می باشد. ما با ارائه خدمات بهینه سازی و توسعه سایت سعی داریم کسب و کارهای موجود در ایران بلخصوص استان البرز را بهبود ببخشیم تا به افزایش فروش و مشتری برای انها تبدیل شود.

در طراحی سایت کارخانجات نیز ما در نظر داریم با ارائه راهکارهایی نوین در طراحی سایت کارخانه بتوانیم خدماتی ویژه به کارخانه داران محترم در زمینه طراحی و توسعه سایت دهیم. امیدواریم این مقاله نیز توجه شما عزیزان را به خود جلب کرده باشد. با ما همراه بمانید.:: برچسب‌ها: سایت , طراحی , وب , شرکت,
طراحی سایت در گلشهر کرج
نوشته شده توسط در ساعت 9:51

طراحی سایت در گلشهر کرج توسط مجموعه طراحان وب با بهره گیری از دانش روز و سبک های مدرنطراحی وبسایتانجام می گیرد.

خدمات طراحی سایت در گلشهر برای شرکت های زیادی که در این منطقه واقع هستند، با استفاده از انواع سیستم های اختصاصی و آماده، با توجه به رویکرد شرکت مورد نظر توسط طراحان وب انجام می شود.

شرکت طراحی سایت در گلشهر کرج

شرکت طراحان وبسایتدر جهانشهر کرج واقع بوده و خدمات خود را با بکارگیری گروهی مجرب و با تجربه به سراسر کرج و مناطق آن ارائه می کند.

خدمات طراحی سایت محدودیت خاصی از نظر مکانی ندارد فقط به منظور مراجعه حضوری جهت برنامه ریزی کار ها، شاید مجموعه های مختلف بنا را بر این بگذارند که این خدمات را به شرکت های نزدیک به خود بسپارد.

با توجه به اینکه شرکت طراحان وب یکی از قدیمی ترین شرکت های موجود در کرج بوده و بیش از 8 سال است که در این منطقه با ارائه خدمات طراحی سایت فعالیت می کند، می تواند انتخاب خوبی برای شرکت های حاضر در گلشهر و یا هر نقطه از کرج باشد.

البته جالب است بدانید که بازه گسترده ای از مشتریان طراحان وب را کسب و کار های واقع در تهران شامل می شوند و هیچ قرار حضوری هم میان شرکت آن ها صورت نگرفته است.

گلشهر کرج

این امتیاز برای شرکت های واقع در استان البرز وجود دارد که می توانند پیگیری و برنامه ریزی برای کار خود را بصورت حضوری هم با شرکت طراحان وب انجام دهند.

درباره گلشهر کرج

گلشهر کرج یکی از مناطق بسیار شلوغ و پر رونق از نظر تجاری در این استان محسوب می شود. منطقه گلشهر شامل کسب و کار های بسیاری است که در این منطقه در خصوص اصناف مختلف فعالیت می کنند.

وجود مکان هایی مثل مترو ، مجموعه زندگی، مجتمع تجاری گلشهر، مرکز تجاری و همینطور شرایط رفت و آمدی از اتوبان این منطقه را به عنوان یکی از مهم ترین مناطق کرج معرفی کرده است.

طراحی وبسایت در کرجرا به ما بسپارید

اگر قصد انجام هر نوع تبلیغات در فضای اینترنت را دارید، می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره ببرید تا بهترین و بهینه ترین راهکار ها برای ایجاد یک بستر تبلیغاتی پر بازده در این فضا را برای شما بیابیم.

طراحان وب پیشرو در ارائه خدمات طراحی سایت، سئو، تبلیغات اینترنتی، تبلیغات شبکه های اجتماعی می باشد.:: برچسب‌ها: طراحی وبسایت,
طراحی سایت های ورزشی در کرج
نوشته شده توسط در ساعت 9:49

طراحی سایت ورزشی با کاربری های مختلف

طراحی سایت ورزشی یکی از بخش های خدمات طراحی سایت در طراحان وب است که خود با توجه به نوع کاربری به انواع مختلفی تقسیم می شود.

در این مقاله بطور کامل انواع یک نوع وب سایت ها را معرفی خواهیم کرد و سبک طراحی برای هر نوع از طراحی سایت ورزشی را با شما مطرح می کنیم تا با بررسی دقیق نوع دلخواه خود را برگزینید.

شرکت طراحان وب با بیش از 7 سال سابقه در امر طراحی وب سایت یکی از قدیمی ترین شرکت های طراحی سایت در کرج بوده و مفتخر است که توانسته خدمات خود را بدون هیچ محدودیت مکانی به کسب و کار های سراسر کشور ارائه کند.

طراحی سایت ورزشی چه انواعی را شامل می شود؟

در زیر انواع خدمات طراحی سایت ورزشی را خدمتتان معرفی خواهیم کرد تا در ادامه بطور کامل در خصوص هرکدام صحبت کنیم:

 • طراحی سایت ورزشی خبری
 • طراحی سایت ورزشی فروشگاهی
 • طراحی سایت ورزشی شخصی
 • طراحی سایت ورزشی آموزشگاهی

بطور کلی وب سایت های ورزشی به این 4 نوع تقسیم می شوند که طراحی هر یک از آن ها شامل شرایط و ویژگی های خاصی می باشد.

طراحی وبسایتورزشی خبری (مجله خبری)

طراحی سایت ورزشی خبری به وب سایت هایی مثلورزش 3گفته می شود که به عنوان پر بازدید ترین سایت ایرانی معرف حضور همگان می باشد.

ویژگی این نوع وب سایت ها انتشار اخبار و تازه های دنیای ورزش است که بر اساس هر رشته ورزشی می تواند طراحی و اجرا شود.

معمولا در طراحی این نوع وب سایت ها یک صفحه اصلی بسیار ساده با کاربری محتوا محور ساخته می شود که چکیده ای از کل محتوا و خبر های سایت در آن به کاربر نشان داده می شود.

امکاناتی همچون نتیجه آنلاین مسابقات، جدول امتیاز دهی، بیوگرافی مربیان و بازیکنان، آرشیو مطالب ویدیویی و تقویم مسابقات هم می تواند تکمیل کننده یک وب سایت ورزشی خبری مناسب باشد.

طراحی سایت ورزشی فروشگاهی

طراحی سایت ورزش فروشگاهی هم نوعی دیگر از انواع طراحی سایت ورزش است. یکی از سایت هایی که در این حوزه از نظر ظاهری و طراحی مناسب به نظر می رسد، سایتکلاب ورزشاست.

این نوع سایت ها در واقع فروشگاه اینترنتی هستند که موضوع محصولات آن ها ورزش است. در این نوع سایت ها مطابق تمامی سایت های فروشگاهی قسمت هایی تحت عنوان محصولات ویژه، آخرین محصولات، آفر ها و … دارند.

امکاناتی همچون فرم ثبت نام، ارائه آفر های ویژه به افراد ثبت نام شده، ایجاد شرایط همکاری در فروش، ارائه کد معرف برای افراد عضو شده و … هم می تواند با توجه به رویکرد مجموعه ای که اقدام طراحی این نوع سایت ورزشی می کند، در سایت ایجاد شود.

طراحی سایت ورزشی شخصی

افراد و اشخاص مهم ورزشی به منظور ارائه رزومه و معرفی خود می توانند اقدام به طراحی یک سایت شخصی برای خود کنند. معمولا در این نوع سایت های ورزشی شخصی، می توان بخش هایی تحت عنوان درباره، رزومه، توانایی ها، تحصیلات و غیره ایجاد کرد تا افراد مختلف از طریق آن بتوانند افراد مختلف را بشناسند.

طراحی سایت ورزشی آموزشگاهی

طراحی سایت ورزشی آموزشگاهی می تواند انتخابی مناسب برای مدارس فوتبال و باشگاه ها باشد. در این نوع وب سایت ها بخش هایی به عنوان آکادمی ایجاد می شود تا مدیر وب سایت بتواند از طریق آن مطالب آموزشی و اطلاعات را به کاربران خود انتقال دهد.

علاوه بر خبر سازی و ارائه مطالب آموزشی در این نوع وب سایت ها، می توان استراتژی جهت گرفتن بازدید و معرفی باشگاه به افراد مختلف را هم در نظر گرفت.

از طریق سئو و بهینه سازی سایت ورزشی آموزشگاهی می توان شرایط ثبت نام در مجموعه را برای علاقه مندان فراهم نمود تا علاوه بر بحث آموزشی، شرایط درآمد زایی و تبلیغاتی هم برای مجموعه های ورزشی فراهم شود.

طراحی وبسایت در کرجبرای ورزشکاران، مجل ورزشی، باشگاه ها و مراکز ورزشی

ما همیشه در صدد این بودیم که بهترین خدمات را در زمینه ساخت پایگاه های اینترنتی برای کسب وکارهای مختلف داشته باشیم. در این میان سایت های ورزشکاران، باشگاه ها و مراکز ورزشی یکی از مهمترین پایگاه های اینترنتی هستند که با ترویج و بهتر کردن آنها می توان علاقه مندان و جوانان بیشتری را برای شرکت در دوره های ورزشی و قهرمانی سوق داد. ما در شرکت طراحی سایت طراحان وب کرج می کوشیم با ارائه بهترین راهکارهای طراحی و توسعه سایت به این امر نایل آییم.

اگر قصد استعلام سایت ورزشی خود را دارید با ما تماس بگیرد و از مشاوره کارشناسان ما در زمینه ساخت یک سایت ورزشی مناسب استفاده نمایید. ما در تمامی 24 ساعت روز در خدمت شماییم تا با ارائه خدمات مناسب در طمینه طراحی و راه اندازی انواع سایت مخصوصا سایت های مختص به ورزش، بهترین عملکرد را برای مشتریان بدست آوریم و رضایت آنها را برای انجام کار داشته باشیم.:: برچسب‌ها: طراحی , سایت , وبسایت , ورزش,
بهترین شرکتهای طراحی سایت در ایران
نوشته شده توسط در ساعت 9:48

بسیاری از شرکت ها و ارگان هایی که بصورت بسیار حرفه ای فعالیت دارند و بهترین خدمات را با بهترین کیفیت ارائه می نمایند ، همواره به دنبال بهترین ها هستند. این شرکت ها معمولا با بهترین سازمان ها برای تمامی کار های خود همکاری می نمایند و معتقند که باید از هر لحاظ بهترین باشند.معمولا این نوع از شرکت ها برای حضور در بازار اینترنتی اقدام بهطراحی وبسایتمی نمایند و قطع به یقین به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت در ایران میگردند.

استراتژی این شرکت ها به این صورت است که باید در بهترین رتبه از کسب و کار خود باشند چه در بازار سنتی و چه در بازار اینترنتی.

قطعا در بازار رقابتی بسیاری از شرکت ها خود را در کار طراحی وبسایت بهترین می دانند. اما این موضوع ادعایست که بسیاری از شرکت های طراحی وبسایت برای بهبود بازار خود بیان می نمایند. البته به همین سادگی هم نیست ! هیچ ادعایی بدون اثبات قابل اعتماد نیست.

اما استراتژی رسیدن به بهترینشرکت طراحی سایتچیست؟ در این مورد ابتدا می بایست شرایط را بررسی نمود. قطعا بهترین های طراحی سایت ویژگی هایی دارند که آن ها را از مابقی شرکت ها جدا میکند.همچنین برای به پایان رسانی پروسه ی طراحی سایت می بایستی قدم هایی بردارید که در ادامه به تفصیل به آن ها اشاره خواهد شد.

استراتژی های خود را مشخص کنید

البته منظور ما در این عنوان هدفی است که برای خود و مجموعه خود در نظر دارید.استراتژی اولین و مهمترین قدمی است که باید بردارید.

باید بسنجید که با وبسایتتان چه کاری می خواهید انجام دهید. آیا قصد فروش و بازاریابی دارید یا صرفا می خواهید معرف شما و مجموعه تان باشد. خب به طبع هر کدام از موضوعاتی که ذکر شد می تواند روش ها و سبک های طراحی و گرافیکی خاص خود را داشته باشد.همچنین می بایستی معیار های خود را بسنجید و بررسی کنید که چه فاکتور هایی برایتان مهمند.

در قدم بعدی لازم است که یکشرکت طراحی وبسایترا انتخاب کنید. اما چگونه؟

چگونه بهترین شرکت طراحی سایت ایران را پیدا کنیم

خب البته که این کار به سادگی سرچ کردن ” بهترین شرکت طراحی سایت ایران ” در موتور جستجو گوگل نمی باشد و باید برای پیدا کردن آن کمی به زحمت بیافتید .

این موضوع به این خاطر است که موتور جستجوی گوگل تنها به وبسایت هایی که بیشتر راجع به کلمه طراحی سایت صحبت نموده اند را در صدر نتایج خود نشان میدهد.

البته قابل ذکر است که شرکت های طراحی سایتی که در صدر نتایج هستند کار خود را بلدند. به این خاطر که کاملا با اصول سئو آشناییت داشته اند که توانستند وبسایت خود را به صدر نتایج برسانند.اما به هر حال این امر امری لازم است اما کافی نیست . این موضوع به تحقیق نیاز دارد.

در این باره می بایست ویژگی های بهترین شرکت های طراحی سایت را بدانید و سپس شرکتی را که انتخاب نموده اید را با آن مقایسه کنید.

ویژگی های بهترین شرکت طراحی سایت

راه های مختلفی برای سنجش بهترین بودن یک شرکت طراحی سایت وجود دارد.

در ابتدا می بایست وبسایت مربوط به شرکت طراحی سایت مربوطه را بررسی نمود.این مورد شامل بررسی سبک طراحی ، بررسی استایل گرافیکی بکار رفته شده در سایت ، رنک الکسا و دیگر ابزار های آنالیز گوگل و همچنین مشاهده ی نمونه کار های مربوط به آن شرکت خاص می شود.

همچنین محتوای استفاده شده در وبسایت بیانگر تبحر و مهارت آن شرکت است.مقاله های داخل وبسایت ها معمولا بار علمی صاحبان و مدیران شرکت طراحی سایت مربوطه را به دوش می کشد.مقاله های تخصصی وبسایت ها را با دقت بررسی نموده و نحوه ی نوشتاری یا به اصطلاح قلم نویسندگان آن وبسایت را بررسی نمایید.

اگر وبسایت شرکتی را مشاهده کردید و جذب آن نشدید بدانید که اگر به این شرکت سفارش طراحی بدهید ، وبسایتی غیر جذاب به شما تحویل خواهد داد چرا که اگر این شرکت به موضوع طراحی اشراف کامل داشت وبسایت خود را به نحوی خلاقانه و مدرن طراحی می کرد.

در ادامه آدرس دو شرکت برتروبسیماووب 24را مشاهده می نمایید که چه از نظر کیفیت کار و چه رضایت مشتریان ، جایگاه خوب و معقولی دارند.

شفاف سازی در قیمت و نوع خدمات

یک شرکتطراحی سایتحرفه ای تمامی خدمات خود را بصورت مرتب و شفاف در اختیار مشتریان و بازدیدکنندگان قرار می دهد.این مقوله شامل دسته بندی خدمات و قیمت های مجزا نیز می باشد. دسته بندی ها معمولا طبق نوع خدمات بصورت گسترده یا محدود ، همچنین تراز قیمت مورد ارزیابی قرار می گیرد. موردی که می بایست بسیار مورد توجه قرار گیرد این است که در نوع قیمت دهی هیچگونه پیچیدگی نباید در کار باشد. همه چیز در باره قیمت می بایست در نهایت شفافیت عرضه شود.

به عنوان کلام آخر بهترین ها در هر صنفی همواره با بهترین کیفیت کار ارائه می دهند و نام آشنای همگان هستند.این شرکت ها سر زبان ها هستند و از طراحی تا پشتیبانی کنار مشتریان باقی می مانند. این شرکت ها در صورت بروز هرگونه مشکلی ، ظرف مدت کمترین زمان در صدد حل آن بر خواهند آمد و پیگیری کار مشترییان خود خواهند بود چرا که رضایت مشتری به نوعی تبلیغ خوب برای خودشان است.

شرکت طراحان وب را برایطراحی وب سایت در کرجانتخاب کنید

شرکتطراحان وببا بهره گیری از دانش روز طراحی و نیرو های مجرب در تمامی فیلد های کاری ، افتخار خدمت رسانی به تمامی مشتریان گرامی از سراسر کشور را دارد. ما در شرکت طراحی سایت طراحان وب کرج سعی می کنیم همیشه با بروزرسانی دانش خود بهترین و جدیدترین تکنولوژی های طراحی و پیاده سازی سایت را برای مشتریان انجام دهیم. خوشحالیم که در این مسیر با ما همراه هستید.:: برچسب‌ها: سایت , وبسایت , طراحی,
بوت استرپ چیست و چه کاربردی دارد؟
نوشته شده توسط در ساعت 9:48

می دانیم که صحبت راجع به الفبای یک موضوع علمی به معنای تشریح بسیار ساده ی آن به طوری که برای هرکسی قابل درک باشد و خواندن آن باعث هیچ نوع سردرگمی برای خواننده یا شنونده نشود. در این مقاله سعی داریم ابزار بوت استرپ را به طور ساده و روان برایتان شرح دهیم. امیدواریم بتوانیم دانشی بر دانسته های شما عزیزان اضافه نماییم.با ما همراه بمانید. بوت استرپ چیست ؟

الفبای بوت استرپ (Bootstrap)

بوت استرپ یک ابزار است. یک چهارچوب آماده که پتانسیل بالایی برای طراحی و توسعه بهینه وب و نرم افزار های تحت آن می باشد.

امروزه جذب کاربر برای یک وبسایت جزء عوامل مهم در قدرتمندی آن می باشد. هدف اصلی طراحی و توسعه وب آن است که کاربر با آن ارتباط بگیرد و جذب آن وبسایت شود. در اصل، برای تحقق این موضوع می بایست عواملی را در نظر گرفت که می تواند به جذابیت صفحات وبسایت کمک نماید. بوت استرپ چنین امکانی را به طراحان وب خواهد داد اما چگونه؟

تاریخچه

بوت استرپ در اواسط سال 2011 (19 اگوست 2011) توسط کمپانی توییتر و دو تن از طراحان آن به نام های Jacob Thornton و Mark Otto بصورت رایگان و متن باز در اختیار عموم قرار گرفت. این ابزار به عنوان یک فریم ورک برای طراحی صفحات وب شناخته شد و بیش از بیست نسخه از آن منتشر شده است. همچنین بوت استرپ دوبار باز نویسی شده است تا به نسخه نهایی برسد.این فریم ورک پس از تکمیل و توسعه بسیار محبوب و معروف گردید و در بسیاری از پروژه های بزرگ مورد استفاده قرار گرفت و بصورت یک چهارچوب بهبود بخش صفحات وب به صورت opensourse در اختیار کاربران قرار گرفت.قبل از بوت استرپ کتابخانه های بسیاری برای توسعه رابط کاربری مورد استفاده قرار می گرفت که به دلایل مختلفی مورد توجه قرار نگرفت.

به گفته مارک اتو (Mark otto) توسعه دهنده توییتر گروه کوچکی از توسعه دهندگان وب و خود مارک به منظور طراحی و ساخت ابزاری بهتر برای توسعه وب بصورت یک تیم فعالیت خود را شروع نمودند و اعتقاد داشتند در این حوزه حاشیه مانور و کار بیشتری وجود دارد.

به صفحه این نابغه توییتر ، مارک اتو@mdoسر بزنید.

تاریخچه لغوی

bootstrap در معنای لغوی به معنای “خود راه انداز ” یا در معنای دیگر به معنای “به عهده گرفتن و انجام دادن بدون کمک دیگران “می باشد. این کلمه در سال 1900 میلادی باب گشت و به معنای راه اندازی و تکمیل یک فرآیند بصورت خودکار می باشد.این کلمه شامل دو قسمت boot(چکمه) + strap(تسمه یا بند چرمی) می باشد و بصورت عامیانه در علوم مربوط به وب به اختصارا به booting معروف می باشد.

بوت استرپ معنای دیگری خارج از حیطه علم کامپیوتر و وب نیز دارد.این کلمه به بخشی از قسمت انتهایی چکمه یا کفش اطلاق می شود که روند پا کردن کفش را راحت تر میکند و شبیه به پاشنه کش عمل می نماید.

bootstrap-boot

تحلیل فنی بوت استرپ (Bootstrap)

فریم ورک بوت استرپ به طور کلی ابزای متشکل از دستورات CSS ، HTML و توابع و زبان جاوا اسکریپت (javascript) می باشد. بوت استرپ به توسعه دهندگان front end کمک می کند تا بتوانند صفحات وب را بصورت کامل و بدون نیاز به طراحی ،بسازند و توسعه دهند.این فریم ورک جهت ساخت و نمایش دکمه ها (buttons)، فرم ها (forms) و ستون ها(columns)، نوار های بازشو (popup bar) ، تب ها (tabs) , و سایر قسمت ها و المان های مربوط به صفحات وبسایت می باشد. همچنین بوت استرپ مسیر طراحی صفحات وب را کوتاه می کند.همچنین بوت استرپ توسط@jnaqshبرای زبان هایی همچون زبان فارسی که طریقه نوشتاری آن ها بصورت راست به چپ است آماده و ارائه گردید و این کار از طریق تغییرات در کد های jQuery و زبان برنامه نویسی ظاهری CSS امکان پذیر شده است. برای دیدن نمونه ی یک وبسایت که از ابزار بوت استرپ در طراحی آن استفاده شده استاینجاکلیک کنید.

ویژگی بوت استرپ (Bootsrap)

این ابزار با تمامی مرورگر هایی که در قالب و چهارچوب استاندارد ساخته شده اند ، کاملا خود را وقف می دهد. ظاهر صفحات طراحی شده با بوت استرپ حتی در نسخه های قدیمی اینترنت اکسپلورر (internet explorer 8) نیز ظاهر خاص خود را حفظ می کنند و همان قدر جذاب هستند. این فریم ورک بصورت رایگان در سرویس میزبانیگیت هاببرای علاقه مندان استفاده در آن بصورت متن باز در اختیار کاربران قرار گرفته است. ویژگی جذاب دیگر بوت استرپطراحی ریسپانسیو(responsive) آن است.

از دیگر مشکلات طراحان و وبمستران نمایش غیر استاندارد صفحات وب در گوشی ها و تلفن های همراه و تبلت ها می باشد.بوت استرپ امکان ریسپانسیو بودن وبسایت و نمایش هرچه بهتر آن در گوشی های موبایل را می دهد.همچنین بوت استرپ دارای کلاس های متعدد و در انواع نحوه های نمایش مختلف ظاهر می شود.

بوت استرپینگ یک وبسایت چاله های راه بین طراحی و کدنویسی وبسایت را پر می کند. در واقع فرآیند کدنویسی و پیش برد پلن های طراحی سایت اگر بصورت کامل و بدون نقص پیش نرود موجب نمایش غیر استاندارد یک وبسایت و المان های آن می شود.رعایت اصول استفاده از بوت استرپ می تواند طراحی صفحات یک وبسایت را بصورت استاندارد و جذاب پیش ببرد همچنین این مقوله می تواند روند طراحی وبسایت را تا حد زیادی کاهش دهد چرا که اکثر پروسه های طراحی بصورت آماده در آن قرار می گیرد و دیگر نیازی به کدنویسی های پیچیده نخواهد بود.همچنین استفاده از این رابط کاربری انسجام صفحات وب را تا حد زیادی بالا خواهد برد.

نقد های وارد بر بوت استرپ (Bootstrap)

این فریم ورک دوست داشتنی و محبوب با هدف پیشرفت کار وبمستران و تسریع فرآیند آن تولید و انتشار یافت اما برخی از مسائل و مشکلات موجب تامل برخی از کاربران بوت استرپ گردیده است اما این مشکلات از چه قرارند؟

امروزه وبمستران بسیاری از فضای این ابزار استفاده میکنند و طبیعی است که وقتی خیل زیادی از طراحان از این فریم ورک استفاده می نمایند ، ظاهر وبسایت ها به سمت و سوی شباهت بسیار زیاد و فاحش خواهند رفت. این موضوع باعث افت جذابیت وبسایت ها خواهد شد چرا ظاهر بسیاری از وبسایت ها شبیه یکدیگر شده اند و حتی اگر طراحی آن ها بصورت جذاب و کاربر پسند باشد به دلیل تکرار زیاد از جذابیت آن ها کاسته خواهد شد.

البته شایان ذکر است که در حال حاضر بسیاری از طراحان وب از این فریم ورک استفاده بهینه و خلاقانه می نمایند اما از پیش بینی ها و دور نگری ها نیز نباید چشم پوشی نمود این نگاه گروهطراحان وبمی باشد.

امیدواریم از خواندن این مقاله استفاده لازم را برده باشید و دانش جدیدی به شما اضافه شده باشد.با ما همراه بمانید.

درباره طراحان وب بهترینطراح سایت در کرج

اگر شما هم یک کسب و کار کرجی هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم برای انجام کار طراحی سایت خود در کرج به شرکت طراحان وب مراجعه کنید. ما برای شما بهترین سایتهای شرکتی و فروشگاهی را با استانداردهای ظاهری و گرافیکی مناسب طراحی می کنیم تا بر روی فروش و مشتری گیری شما از اینترنت تاثیر بسزایی داشته باشد. پس با شرکت طراحی سایت در کرج طراحان وب همراه شوید.:: برچسب‌ها: طراحی , سایت , وبسایت,
دیجیتال مارکتینگ چیست و برای چه شرکتهایی مناسب است؟
نوشته شده توسط در ساعت 9:46

هدف از این مقاله ی مذکور آشنایی با دیجیتال مارکتینگ می باشد .

همچنین در این مقاله در مورد مزیت ها و روش های چگونگی انجام دیجیتال مارکتینگ گفته میشود و میتوانید از این مقاله برای خدمات بازاریابی دیجیتالی خود و معرفی محصولات به مخاطبان خود استفاده نمایید .

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

منظور از دیجیتال مارکتینگ,استفاده از رسانه های دیجیتال از قبیل اینترنت,موبایل و… در مسیر بازاریابی و افزایش تعداد مشتران یک برند است.

در دیجیتال مارکتینگبر خلاف متدهای قدیمی کسب و کار و بازاریابی مشتریان بسیار حائز اهمیت هستند ,به همین علت شرکت ها با به کارگیری از روش های مختلفی در تجزیه و تحلیل خواسته های مورد پسند مشتری دارند تا تبلیغات خود را به صورت گسترده و در یک زمان مشخص در دسترس کاربران قرار دهند.

امروزهبا توسعه شگرف اطلاعات و تکنولوژی و وسعت شبکه های مجازی کمپانی ها دریافتند که برای حفظ و ثبات خود در بازار رقابتی فروش باید در شبکه های جهانی (اینترنت) حضور مستمر داشته باشند و از این فضای بی نهایت برای عرضه محصولات و خدمات خود استفاده کنند .در نتیجه برای محقق شدن این هدف ملزم به استفاده از بازاریابی دیجیتالی هستند .

مفهوم دیجیتال مارکتینگ و فواید آن

دیجیتال مارکتینگ از فواید بی شماری برخوردار می باشد که تعدادی از آن را بیان میکنم:

 • جلوگیری از اتلاف زمان و انرژی
 • عدم محدودیت در دسترسی به بازار مشتریان نامحدود در سراسرجهان
 • بالا بردن کارایی و به حداقل رساندن هزینه های تبلیغات
 • حذف وابستگی های زمانی و مکانی
 • کاهش بکارگیری از نیروی انسانی
 • سرعت بخشیدن در تحویل کالا و عرضه ی خدمات به مشتریان

متدهای دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی ربایشی :

بازاریابی درون گرا یا جاذبه ای از جمله موارد بسیار کارامد از تبلیغات گفته میشود که در این رو پیگیری از طرف مشتری صورت می گیرد یعنی مشتری به دنبال فروشنده ای که دارای سئو و بهینه سازی سایت و یا بازاریابی محتوا و … می باشد را پیگیری میکند .

بازاریابی چریکی:

بازاریابی چریکی و یا همان بازاریابی پارتیزانی به بازاریابی گفته میشود که از روش های منحصر به فرد و خاص بتواند درگیری ذهنی برای مخاطبان ایجاد کرده به اندازه ای که مخاطبان در ارتباط باشند و با اطرافیان خود گفت و گو کنند.

بازاریابی ایمیلی:

ایمیل یکی از پر کاربرد ترین و قدیمی ترین ابزارهای اطلاع رسانی بوده ،با به کار گیری از ایمیل می توان پکیج های تبلیغاتی و متنوعی را به کثیری از کاربران ارسال کرد وکاربران را در به روز ترین اخبار و خدمات و محصولات خود مطلع کرده و به این نکته باید دقت کرد که با توجه به محدودیت های ایمیل نوشته مورد نظر باید جذابیت بالایی برخوردار باشد تا مشتری انگیزه پیدا کند و توجه بیشتری کرده و با شما ارتباط رقرار کند .

بازاریابی ویروسی:

با توجه به این که گستردگی استفاده از شبکه های اینترنت و مجازی در حال افزایش می باشد موضوع بازاریابی ویروسی به موضوع بسیار مهم و بحثی داغ در این روزها تبدیل شده است و شما به راحتی می توانید اثرات آن را به صورت گسترده در شبکه های اجتماعی مشاهده . با استفاده درست و صحیح از این متد ،محصولات،برند و یا خدمات شما به صرت ویروس وار در اینترنت پخش شده و دانش و شناخت و اگاهی مردم در شما بیشتر خواهد شد .

تمایزبازاریابی ویروسی با بازاریابی چریکی در این است که بازاریابی چریکی و یا همان بازاریابی پارتیزانی در اکثر موارد به صورت محیطی صورت می گیرد و بازاریابی ویروسی

در محیط وب و شبکه های اجتماعی انجام می پذیرد.

بازاریابی محتوایی:

بازاریابی محتوایی یک روشی از تبلیغات می باشد که با استفاده از رویکرد استراتژیک است . در این شیوه شما با به کار گیری از روش های نا محسوس و غیر مستقیم تلاش در مورد بررسی شدن می کنید .به گونه ای که برند و یا همان الگوی شما در ناخودآگاه مخاطبان خود بنشیند .

 1. در این صورت موفق می شوید مراحل فروش دائمی ایجاد کنید .
 2. این متد بر پایه ی ایجاد محتوای ارزشمند پایدار است .

تلاش کنید محتوای قوی با کیفیت بالا تولید کنید تا اثر گذاری بیشتری داشته باشد .

مواردی دیگر از متدهای دیجیتال مارکتینگ

 1. معرفی برند خود در شبکه های اجتماعی
 2. معرفی و نشان دادن برند خود در وب سایت ها و وبلاگ ها
 3. اپلیکیشن های موبایل
 4. سئوو بهینه سازی در موتور های جست و جو
 5. ایمیل مارکتینگ
 6. تیزرهای تبلیغات واینو گرافیک
 7. ویدئو مارکتینگ

طراحی سایت کرجبا طراحان وب

خالی از لطف نیست بدانید ما در طراحان وب اصول اولیه و مبتنی بر تبلیغات موثر را در طراحی سایتهای خود انجام می دهیم. پیشنهاد ما این است که جهت طراحی سایت، ریدیزاین (بازطراحی سایت) و توسعه سایت با ما تماس بگیرید و از مشاوره ما در زمینه طراحی سایت خود بهره ببرید. زیراکه اصل دیجیتال مارکتینگ مبتنی بر پایگاه شما در اینترنت است و این پایگاه همان وبسایت شماست. شما با وبسایت دیده می شوید، مشتریانتان را راهنمایی و هدایت می کنید و به آنها اطلاعات بیشتر می دهید. پس وبسایت خود را به بهترین شکل ممکن توسعه دهید. برای توسعه سایت خود با شرکت طراحان وب کرج تماس بگیرید.:: برچسب‌ها: تبلیغات , سئو , خدمات,
ایمیل مارکتینگ چیست و چه کاربردهایی دارد؟
نوشته شده توسط در ساعت 9:45

هدف این مقاله آشنایی شما با مفهوم ایمیل مارکتینگ، دلایل استفاده از ایمیل مارکتینگ ،مزایا و معایب آن می باشد.

اگر قصد ارتقا بازار فروش خود را دارید و می خواهید محصولات و خدمات خود را در بصرفه ترین حالت ممکن به مخاطبین خود ارائه دهید ،مطالعه این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم.

مفهوم کلی ایمیل مارکتینگ

بازاریابی از طریق ارسال ایمیل یا ایمیل مارکتینگ یکی از شاخه های دیجیتال مارکتینگ است .

این روش یکی از پرکاربردترین و قدیمی ترین ابزارهای تبلیغ ، بازاریابی و ارتباط با مشتریان در دنیای تجارت است.

اگر قصد آشنایی بیشتر با دیجیتال مارکتینگ و روش های آن را دارید به شما مطالعه مقالهدیجیتال مارکتینگ چیسترا پیشنهاد می کنیم.

یکی از قدرتمندترین ،کارآمدترین و به صرفه ترین ابزارهای بازاریابی در دنیای دیجیتال مارکتینگ ، ایمیل مارکتینگ می باشد.

در واقع ایمیل مارکتینگ یعنی ارسال محتوای موردنظر خود به وسیله ایمیل به تعداد زیادی از کاربران در سراسر دنیا

در این روش از کلمات جذاب و معرفی خدمات و یا محصولات برای سایت تان استفاده می کنید.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و پیدایش ابزارهای مختلف دیجیتال مارکتینگ ، شاید این طور تصور شود که ایمیل مارکتینگ به شیوه ای منسوخ برای جلب نظر مشتری تبدیل شده است .

اما اگر به طور دقیق به کسب و کارهای موفق دنیا نگاه کنیم متوجه می شویم که ایمیل مارکتینگ در راس استراتژی های فروش این شرکت ها قرار گرفته است و اصلا یک روش منسوخ نیست.دلیل آن ها برای استفاده از ایمیل مارکتینگ بازدهی بالای آن است.

کاربردها ی ایمیل مارکتینگ

کاربردهای زیادی برای ایمیل مارکتینگ ذکر شده است ، در این مقاله تعدادی از آن ها را به شما معرفی می کنیم.

-پس از ثبت نام در سایت یا اپلیکیشن پیام خوشامدگویی ارسال می کند.

-برای قدردانی از حسن انتخاب یا خرید شما پیام تشکر ارسال می کند.

-جدیدترین اخبار خدمات و محصولات تان را از طریق ایمیل ارسال می کند و کاربران را به خرید آنها ترغیب می کند.

-از پروفایل شخصی مشتری پشتیبانی می کند.

-دادن اشتراک مقالات و یا خبرنامه های شما

دلایل استفاده از ایمیل مارکتینگ

استفاده از آن آسان می باشد

می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن یک یا چند ایمیل ارسال کنید و نتیجه آن را مشاهده کنید.درحالیکه روش های دیگر بازاریابی دیجیتال دیربازده می باشند و ممکن است مشاهده نتیجه چندین ماه طول بکشد.شما می توانید صفر تا صد یک کمپین ایمیل مارکتینگ را به راحتی و از طریق سرویس های ارائه دهنده ی ایمیل مارکتینگ ایجاد و مدیریت کنید.

مقرون به صرفه است

اگر به تازگی کسب و کار خود را آغاز کرده و قصد مدیریت هزینه های خود را دارید، ایمیل مارکتینگ یکی از بهترین روش ها برای شما می باشد.در این روش صرف هزینه های کلان جایی ندارد و شمابا کمترین هزینه می توانید از آن استفاده کنید.بزخی از سرویسهای ارائه دهنده ایمیل مارکتینگ تا مدتی خدمات رایگان ارائه می دهند.

یکی از بهترین ابزارها برای ارتباط سازی با مشتریان است

شما می توانید از طریق ارسال ایمیل های برنامه ریزی شده و زمان دار با مشتریان خود درارتباط باشید. همچنین شما می توانید از طریق ارسال یک محتوای سودمند و جذاب توجه مشتریان را جلب کنید. با این کار آن ها را مشتاق به دریافت ایمیل هایی از طرف خودتان کنید.

بسیار هدفمند است

شما می توانید با استفاده از اطلاعاتی که از طریق مشتریان و بازار هدف بدست می آوریدمخاطب خاص خود را مشخص کنید. این اطلاعات از طریق خریدهای گذشته مشتریان و یا نظرسنجی های مختلفی که برگزار کردید بدست می آید . شما می توانید با در نظر گرفتن علایق و نیازهای مشتری جدیدترین اخبار و اطلاعات را برای آن ها ارسال کنید.با این کار شما در وقت و انرژی خود و مشتریان صرفه جویی می کنید . همچنین ایمیل های ارسالی تان موثرتر می شود و در نهایت نتیجه بهتری می گیرید.

نکاتی در رابطه با استفاده از ایمیل مارکتینگ

1-استراتژی خود را مشخص کنید و ایمیل های طبقه بندی شده ارسال کنید.

2-بازه زمانی ارسال ایمیل خود را مشخص کنید برای مثال هر 3 روز 1 بار ارسال کنید.

3-قابلیت لغو اشتراک برای مشتریان را ایجاد کنید تا آنها در صورت عدم تمایل بتوانند اشتراک خود را لغو کنند.

4-همچنین این نکته را در نظر بگیرید که استفاده بی دلیل و زیاد از ایمیل مارکتینگ باعث دل زدگی مشتریان می شود که نتیجه معکوس دارد.

5-سعی کنید ایمیل های ارسالی شما ساده ،واضح و قابل فهم باشد. همچنین از پیچیده گویی و افراط در واژه های تبلیغاتی خودداری کنید.

6-جهت مراجعه کاربران حتما نشانی یا آدرس سایت خود را در متن ایمیل ارسالی خود ذکر کنید.

سخن پایانی

هدف ما در این مقاله آشنایی شما با مفهوم ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی از طریق ارسال پست الکترونیک بود. همچنین قصد داشتیم شما را با کاربردها و برتری ها ی این روش آشنا کنیم.

در نهایت توصیه می کنیم اگر شما کسب و کاری دارید و قصد دارید از روش های مختلف دیجیتال مارکتینگ در جهت ارتقای بازار فروش خود استفاده کنید ، در کنار دیگر روش ها حتما کمپین ایمیل مارکتینگ را پیاده سازی کنید تا تاثیرات بالقوه آن را مشاهده کنید.

نهایتا امیدوارم این مقاله مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد .همچنین توانسته باشیم اطلاعات مناسبی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم.از شما بابت اینکه در این مقاله با ما همراه بودید کمال تشکر را داریم.

طراحی سایت در کرجرا با طراحان وب تجربه کنید

همیشه داشتن یک مشاور خوب در هر زمینه ای می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کند. اگر هدف شما در اینترنت رسیدن به جایگاهی مناسب بمنظور جذب مشتری اینترنتی است با شرکت طراحان وب کرج همراه شوید.:: برچسب‌ها: سایت , سئو , تبلیغات , ایمیل,
سرویس های سئو و خدمات ویژه برای سئو با قیمت عالی
نوشته شده توسط در ساعت 9:43

سوال مهم در سئو این است که خدمات سئو و یا خدمات دهنده سئو باید چه ویژگی داشته باشد و چه سرویسهایی را به کارفرما ارائه دهد. ما در این مطلب قصد داریم به معرفی سرویسهای طلایی بهینه سازی سایت بپردازیم و شما را با آنچه باید بدنبال آن باشید هدایت کنیم.

سئو علمی شناخته شده برای وبسمتران و مدیران سایتهاست. الان همه بدنبال سئو هستند زیرا می تواند مشتری را در هنگام نیاز نزد شما بیاورد.

سئو یک راهکار تبلیغاتی با بازدهی بلند مدت است اما اگر درست انجام شود می تواند بهترین سرمایه گذاری برای یک وب سایت باشد.

وقتی صحبت از سئو می شود، سئوکار خوب بزرگترین سهم را در پیروزی یک استراتژی درست سئو بازی خواهد کرد. برای چیدمان یک استراتژی درست باید تیم سئوکار دارای افراد زیر باشد.

افرادی که باید در تیم سئو باشند:

 1. سئو استراتژیست : کسی که استراتژی سئو را بر اساس تجربه بالا مشخص می کند (سابقه کار مورد نیاز حداقل 4 سال)
 2. سئو منیجر یا مدیر سئو: کسی که مسئول پروژه سئو سایتهاست و کار سئوکاران را زیر نظر دارد (سابقه کار حداقل 3 سال)
 3. سئو کار حرفه ای: کسی که فوت و فن سئو را بلد هست و مدت زیادی است که روی آنها کار می کند (سابقه حداقل 2سال)
 4. سئو کار معمولی: کسی که کارهای پیش و پا افتاده سئو را انجام می دهد (سابقه حداقل 6 ماه)

سئوکاران

تیم سئو کار حرفه ای متشکل از چنین افرادی است.

در این تیم پس از اخذ قرارداد برای انجام خدمات SEO یا خدمات بهینه سازی سایت، ابتدا سئو استراتژیست بررسی های لازم را انجام می دهد و راهکارهای مورد نظر را در قالب یک طرح سئو به مدیر سئو ارائه می دهد.

مدیر سئو راهکارها را از نظر زمانی و سطح دسته بندی کرده و بین سئوکاران حرفه ای و معمولی خود کارها را طبقه بندی و زمانبندی می کند.

مدیر سئو و سئو استراتژیست با هم هموارد در ارتباط هستند، اما سئوکاران با سئو استراتژیست زیاد کاری ندارند، استراتژیست باید بتواند روی رویکردها و راهکارها تمرکز کند تا بهترین راه را برای کسب و کارها انتخاب نماید، بنابراین داشتن یک تیم حرفه ای در سئو ضروری است.

برای داشتن یک تیم حرفه ای برای سئوی سایت تماس بگیرید :02634492342

سرمایه گذاری در سئوی وبسایت

اگر شما قصد دارید سایت خود را در صفح اول گوگل داشته باشید پس یک سرمایه گذار در سئو هستید. سرمایه هایی که شما نیاز دارید زمان، هزینه و انتخاب درست است.

سرمایه گذاری در سئو یک راهکار برای موفقیت در فروش اینترنتی

سرمایه گذاری در سئو یک راهکار برای موفقیت در فروش اینترنتی

شما برای سئو سایت خود باید بتوانید با یک انتخاب درست، هم زمان را بخرید و هم هزینه ی مناسبی برای انجام کار انجام دهید.

بودن در صفحه اول گوگل

برای اینکه در صفحه اول گوگل حضور داشته باشیم باید چند حالت را در نظر بگیریم:

 1. رقابت کلمه کلیدی مدنظر ما چقدر است؟
 2. رقابان ما چه کسانی هستند؟ چقدر قدمت دارند؟ و چه قدر روی سئو کار می کنند؟
 3. جایگاه فعلی ما در اینترنت و سئو چگونه است؟

اینها فاکتورهایی است که شما باید چک کنید. هرچقدر رقابت بیشتر باشد، هر چقدر رقبای سخت تری داشته باشید کار سئوی سایت شما با هزینه و زمان بیشتری همراه خواهد بود.

تعریف دقیق از خدمات سئو

خدمات سئو به مجموعه سرویسهایی گفته می شود که یک تیم بمنظور کسب جایگاه در صفحه اول گوگل برای یک وبسایت انجام می دهد.

این خدمات شامل موارد گسترده ای است که در هر سایتی با توجه به استراتژی آن، به میزان مختلف انجام می شود. مثلا در بعضی سایتها محتوای زیاد تولید می شود، در بعضی سایتها لینکسازی زیادی انجام می شود، در بعضی سایتها تبلیغات زیادی انجام می شودو…

ما در طراحان وبسایت خدمات سئو را با سرویسهایی طلایی انجام می دهیم.

اگر شما هم قصد دارید از سرویسهای طلایی بهینه سازی سایت شرکت طراحان وب سایت استفاده کنید پیشنهاد می کنم ادامه این مقاله را دنبال کنید.

موفقیت در بیزینس با سئو

موفقیت در بیزینس با سئو

قبل از انجام سئو مشاوره بگیرید

وقتی شما قصد دارید سایت خود را به بهترین شکل ممکن سئو کنید یعنی هدفی بزرگ در سر دارید.

این را بدانید بودن در صفحه اول گوگل در یک کسب و کار یعنی جزء 10 تای برتر ایران بودن

این خود یک افتخاری است که هم می تواند شما را به یک برند معتبر تبدیل کند و هم می تواند مشتریان زیادی را سمت شما سرازیر کند.

اما باید بدانید کسب همچنین افتخاری نیازمند سرمایه گذاری طولانی مدت با هزینه های زیاد در اینترنت است.

اگر کسی به شما وعده داد سایت شما را با هزینه کم سئو می کند، سریعا محل را ترک کنید!! چون امروزه دیگر سئو یعنی هزینه و تبلیغات و با کارهای پیش و پا افتاده قدیمی نمی توان یک سایت با رقابت سنگین را در سئو موفق کرد.

اگر شما قصد دارید بر قله رفیع سئو بایستید، باید برای آن هزینه کنید.

قبل اینکه سئوی کار سایتتان را انجام دهید حتما با مشاورین ما تماس بگیرید.برای مشاوره تماس بگیرید :02634492342

قیمت خدمات سئو

سئو در پکیج های مختلفی دسته بندی می شود و قیمت آن همانطور که گفته شده بسته به رقابت و وضعیت فعلی سایت دارد. برای استعلام هزینه خدمات سئو با ما تماس بگیرید.

تکنیک هایی که در سرویسهای سئو انجام می شود

همیشه داشتن تکنیک های روز و همگام با موتورهای جستجو می تواند سرعت سئو و نتیجه گیری یک سایت را بالا ببرد. ما در شرکت طراحان وب با بروزرسانی کلیه اطلاعات مدیران و سئوکاران در تلاشیم با کمترین هزینه بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاوریم.

تکنیکهای مختلفی برای سئوی سایت انجام می شود که در خدمات سئو ما به صورت خلاصه به آنها اشاره می کنیم:

 • سئوی داخلی
 • سئوی خارجی
 • لوکال سئو

روشهای انجام سئو

سئو در نزد سئوکاران دارای روشهایی است که به سه روش زیر معروف اند:

 1. سئو کلاه سفید
 2. سئو کلاه مشکی
 3. سئو کلاه خاکستری

روشهای انجام سئو کلاه سفید مشکی خاکستری

وقتی سئوکاران از روشهای پیشنهادی گوگل برای سئو استفاده کنند یعنی دارند از روش سئو کلاه سفید استفاده می کنند.

وقتی سئوکاران قصد داشته باشند گوگل را با روشهای غیرطبیعی گول بزنند یعنی از روشهای سئو کلاه مشکی و خاکستری دارند استفاده می کنند.

سئو با روش کلاه سفید قالبا ماندگار است و سایتی که با سئو کلاه مشکی بهینه سازی شود سریع جایگاهش را از دست می دهد و گاها از طرف گوگل جریمه می شود.

در زیر با سرویسهای طلایی سئو شرکت ما آشنا شوید:

خدمات سئو داخلی

خدمات سئو داخلی

 • بهینه سازی ساختار کدنویسی سایت
 • بهینه سازی تصاویر سایت
 • بهینه سازی سرعت سایت
 • بهینه سازی محتوای سایت
 • بهینه سازی لینک سازی سایت
 • تولید محتوا برای درج داخل سایت

خدمات سئو خارجی

خدمات بهینه سازی سایت خارجی

 • معرفی سایت در دایرکتوریهای محلی
 • تولید محتوا و درج در وبلاگها
 • لینک سازی
 • کار در شبکه های اجتماعی
 • معرفی سایت در سایتهای مرتبط و مهم

خدمات لوکال سئو

خدمات SEO محلی

 • جذب مخاطبان محلی
 • درج سایت در سایتهای آگهی محلی
 • نمایش سایت به مشتریانی که نزدیک به محل کار شما هستند
 • تولید محتواهای محلی

کدام خدمات را برای سئو استفاده کنم؟

زود بازده ترین خدمات بهینه سازی و سئو به ترتیب سئوی محلی، سئوی داخلی و در آخر سئوی خارجی است.

شما با توجه به بودجه و زمان مدنظر خود می توانید یکی از خدمات نامبرده در بالا را انتخاب کنید.

پیشنهاد می کنم قبل از هر کاری از مشاورین ما در زمینهخدمات SEOبهره ببرید. مشاوره سئو به صورت رایگان است.

برای سفارش تماس بگیرید :02634492342

منبع خدمات سئو شرکت طراحان وب:: برچسب‌ها: سئو , خدمات , سایت , طراحی , کرج,
خدمات ورپرس
نوشته شده توسط در ساعت 9:42

سیستم مدیریت محتوای وردپرس امروزه یکی از محبوبترین سیستم های مدیریتی وب سایت شده است. دلیل اصلیموفقیت وردپرس نسبت به سایر سیستم های دیگر استفاده ساده و راحت از آن می باشد. به عبارت دیگر وردپرس رابط کاربری بهتری نسبت به دیگر سیستم ها دارد، و استفاده از آن آنقدر ساده هست که هر کسی با کمی جستجو در اینترنت بتواند از آن استفاده کند.

سیستم مدیریت محتوا وردپرس، یک سیستم مدیریتی وب سایت است که به صورت رایگان توسط وب سایت wordpress.org ارائه می شود. امکانات اولیه این سیستم محدود است. بیشتر امکانات این سیستم از قالب و افزونه هایی است که بر روی این سیستم نصب می شود. عموما این قالب ها و افزونه هابا هزینه ارائه می شوند. برایدانلود آخرین ورژن سیستم مدیریت محتوا وردپرسکلیک کنید.

وردپرسسیستم آماده ای است که برای برپاسازی سایت های سریع با هزینه ی پایین طراحی شده است. اگر شما قصد دارید وب سایتی برای کسب و کار خود راه اندازی کنید و می خواهید هزینه ی کمی برای آن بپردازید، سیستم وردپرس و پوسته های آماده برای این کار بسیار مناسب هستند. برای آشنایی با برخی از بهترینقالب های آماده وردپرسکلیک کنید.

با توجه به پیشرفت و محبوبیت این سیتسم مدیریت محتواو با هدف ارتقای وب سایت هایی که با این سیستم طراحی می شوند،بخشخدمات وردپرسرا برای پشتیبانی این گونه سایت ها راه اندازی کرده ایم. خدمات اصلی ما در زیر به صورت لیست وار آمده است.تمام تلاش ما برایرضایت خاطر شماو تبدیل وب سایت ساده شما به یکوب سایت حرفه ای و کارآمداست.

 1. خدمات وردپرس :خرید هاست مخصوص سیستم های مدیریت محتوا وردپرس
 2. خدمات وردپرس :نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوای وردپرس بروی هاست
 3. خدمات وردپرس :نصب و راه اندازی انواع پوسته های آماده بروی سیستم مدیریت محتوا وردپرس
 4. خدمات وردپرس :ساخت ساختار حرفه ای و چینش صفحات و محتواگذاری
 5. خدمات وردپرس :پشتیبانی از کلیه وب سایت های طراحی شده با سیستم مدیریت محتوا وردپرس
 6. خدمات وردپرس :تامین امنیت سایت های وردپرسی
 7. خدمات وردپرس :ایجاد فروشگاه با وردپرس، ایجاد درگاه های بانکی
 8. خدمات وردپرس :آموزش استفاده از وردپرس، آموزش استفاده از قالب و پوسته، آموزش استفاده از افرونه های مهم و پرکاربرد وردپرس
 9. خدمات وردپرس :بهینه سازی سایت وردپرس ( سئو وردپرس )، برای دیده شدن با کلمات کلیدی مشخص در صفحات اول گوگل
 10. خدمات وردپرس :طراحی اختصاصی قالب و پوستهوردپرس
 11. خدمات وردپرس:رفع هک وردپرس

هر روز در تلاش خواهیم بود بهترین خدمات ممکن را در قالب خدمات وردپرس به شما عزیزان ارائه دهیم. گروه ما در تلاش برای گسترده کردن فعالیت های خود در زمینه های طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوا وردپرس است. برای این منظور می توانید از طریق فرم تماس با ما در خواست خود را ارسال کنید.

البته شما می توانید یک قالب و پوسته منحصر به فرد برای سیستم وردپرس داشته باشید.شما برای داشتن یک قالب یونیک در این سیستم باید هزینه و زمان جداگانه صرف کنید. در طراحی پوسته وردپرس مراحل زیر صورت می پذیرد:

 • طراحی گرافیکی اولیه توسط گرافیست
 • تبدیل طرح گرافیکی به کدهای HTML&CSS (تبدیل PSD به HTML)
 • تبدیلقالب ایستاHTML به پوسته وردپرس
 • همگام سازی پوسته با افزونه های مورد نیاز در صورت نیاز به کار با آنها
 • طراحی و پیاده سازی افزونه های اختصاصی (در صورت نیاز)

مسلما زمان انجام مراحل بالا برای یک پروژه کاملا حرفه ای، گاهی به دوماه می رسد. هزینه های طراحی پوسته برای وردپرس نیز از 1.200.000 تومان تا 6.000.000 تومان متغیر خواهد بود. برایطراحی اختصاصی سایت با وردپرسکلیک کنید.

طراحی سایت:: برچسب‌ها: سایت , خدمات , وردپرس , سایت,
با وردپرس سایت طراحی کنید
نوشته شده توسط در ساعت 9:41

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا آماده و رایگان است که به صورت رایگان در اختیار کلیه افراد قرار دارد. اگر شما قصدتوسعه سایتبا هزینه ی پایین را دارید، وردپرس می تواند کار شما را تاحد زیادی راه بیاندازد.

اولین سوالی که مطرح می شود این است که حال با داشتن یک سیستم مدیریت محتوای رایگان، هزینه سایت هایی که برای این سیستم طراحی می شوند چگونه است؟

باید بدانید که این سیستم آماده فقط دارای یک ساختار مدیریتی برای ساخت صفحات، مدیریت منوها، مدیریت ابزارک ها و قسمت اخبار است. یک سایت وردپرسی بیشتر قدرت و امکانات خود را از پوسته خود می گیرد. پس بنابراین سایت وردپرسی شما باید دارای پوسته ای باشد که بتواند نیازهای شما را در این زمینه برطرف کند.

پس می توان به این نتیجه رسید که هزینه سایت های وردپرسی بیشتر معطوف به طراحی و امکاناتی است که پوسته در اختیار کاربران قرار می دهد.

طراحیبا وردپرس مزیت های دیگری نیز دارد. شما می توانید با افزودن سایدبار های مختلف در وردپرس اطلاعات سایت خود را به صورت عنکبوتی به هم متصل کنید و با تعیین برچسب های درست برای هر نوشته تاجد زیادی در بهینه سازی سایت خود پیشرفت داشته باشید.

گروه طراحان و توسعه دهندگان وب سایت با داشتن کادری مجرب در خدمت شما است تا نیاز شما در تمامی زمینه هایطراحی سایتبا وردپرس برطرف سازد.برخی از خدمات:

 • طراحی قالب اختصاصی
 • طراحی افزونه اختصاصی
 • پیاده سازی سایت شما با الگوهای آماده
 • پیاده سازی سایت شما با پوسته های آماده
 • بهینه سازی سایت وردپرسی شما
 • ایجاد امنیت در سایت وردپرسی شما

سفارش طراحی سایت با وردپرس:: برچسب‌ها: وردپرس , سایت,
طراحی وب سایت دکوراسیون داخلی و معماری
نوشته شده توسط در ساعت 9:40

طراحی سایت دکوراسیون داخلی

طراحی هر سایتی به تناسب اهداف و خدمات آن سایت، متفاوت خواهد بود.

از جمله سایت های متفاوت در زمینه ی طراحی سایت های شرکتی، طراحی سایت دکوراسیون داخلی و طراحی سایت معماری است.

در طراحی سایت های معماری و طراحی سایت دکوراسیون داخلی همواره باید توجه به ظاهر و رنگ بندی قالب داشت،

و استفاده از رنگ هایی که در طراحی های خانه و دکوراسیون استفاده می شود را در اولویت قرار داد.

گروه طراحان و توسعه دهندگان وب سایت با بهره گیری از آخرین متدهای طراحی سایت

و با استفاده از کارشناسان و طراحان موفق در کلیه زمینه های دنیای مجازی،

آماده مشاوره و راه اندازی سایت شما با بهترین شکل ممکن است.

شما می توانید با هزینه ای معقول به هرآنچه که در زمینه ی طراحی سایت های معماری و طراحی دکوراسیون داخلی می خواهید،

برسیددر زیر می توانید لینک های قالب های آماده در این زمینه را مشاهده نمایید.

طراحان و توسعه دهندگان وبسایت

تیمطراحی سایت در کرجw3developers با سابقه بیش از 7 سال در این حوزه آماده خدمت رسانی به شما صاحبان محترم کسب و کار هاست. اگر قصد راه اندازی یک وبسایت و یا بستر بازاریابی در اینترنت را دارید، با تماس بگیرید و ایده های تبلیغاتی خود را مطرح کنید سعی بر این داریم تا هموار ترین مسیر تبلیغات اینترنتی را با هم پیش بگیریم.

طراحی سایت معماری

تیم w3developers با افراد کارآمد و قوی در زمینه طراحی سایت و سئو یابهینه سازی وب سایتبا کار بر روی کلمات کلیدی مانند طراحی سایت معماری و

طراحی سایتدکوراسیون و کلمات انتخابی شما.

سئو بر روی محصولات ارائه کننده و خدماتی که سایت برای کاربران در نظر گرفته است اعم از طراحی ساختمان , طراحی ویلا , طراحی اتاق

کودک و اتاق کار و …..

وب سایت شما را در بهترین و بالاترین جایگاه موتورهای جستجو میرساند تا کاربران وقتی به دنبال خدمات شما جستجو میکنند شما را بیابند و

مشتری شما باشند.

طراحی وب سایت دکوراسیون داخلی

این فقط بخشی از بهترین سایت هایی است که شما می توانید برای طراحی سایت معماری و طراحی سایت دکوراسیون داخلی خود داشته باشید.:: برچسب‌ها: طراحی سایت, طراحی وبسایت, طراح سایت,
طراحی سایت های ساختمانی
نوشته شده توسط در ساعت 9:39

طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی یکی از خدمات دیگرطراحی سایتتیم w3developers میباشد.

امروزه با گسترش فضای اینترنتی و افزایش کاربران کسانی که حیطه فعالیتشان ساخت ساختمان و مسائل مربوط به ساختمان میباشد

دیگر از طریق بازاریابی سنتی مشتریان خود را پیدا نمیکنند

بلکه با طراحی سایت برای ساختمان استقبال و خوب مشتریان و کاربران از جستجو در فضای اینترنتی و موتورهای جستجو

صاحبان مشاغل ساختمانی ترجیح بر آن دارند که با ایجاد کردن وب سایت ساختمانی و ارائه خدمات و محصولات خود در آن مشتریان خود را جذب کنند

طراحی سایت ساختمان نه تنها برای کاربران راحت تر است

بلکه برای کارفرمایان هزینه بسیار کمتر و بازخورد بیشتر دارد و همچنین افزایش فروش بیشتری خواهند داشت.

تیمطراحی سایت در کرجw3developers با سابقه بیش از 7 سال در حوزه طراحی سایت و همچنینبهینه سازی وبسایتآماده خدمت رسانی به شما صاحبان محترم کسب و کار هاست. اگر قصد راه اندازی یک وبسایت و یا بستر بازاریابی در اینترنت را دارید، با تماس بگیرید و ایده های تبلیغاتی خود را مطرح کنید سعی بر این داریم تا هموار ترین مسیر تبلیغات اینترنتی را با هم پیش بگیریم.

طراحی سایت ساختمانی

ویژگی های طراحی سایت ساختمانی

معرفی محصولات و نمایش پروژه ها و نمونه کار های شرکت و افزایش در فروش و بازاریابی اینترنتی،

از ویژگی هایطراحی سایت ساختمانیمی باشد.

شما باطراحی سایت ساختمانمی توانید محصولات و تولیدات خود و اگهی های مشاغل و دیگر خدماتی که میخواهید به کاربران نشان دهید

را به راحتی در معرض دید کسانی که مشتری شما میباشند قرار دهید و برای آنها امکاناتی فراهم کنید که از این پس برای آشنایی و

دیدن خدمات ومحصولات شما و پرسش و پاسخ درباره آنها، نیاز به حضوردر نمایشگاه شما را نداشته باشند.

تعداد زیادی از شرکتهای ساختمانی با استفاده ازطراحی سایت ساختمانیبرای کسب و کار خود،

باعث رضایت مندی مشتریان و همچنین افزایش در فروش و درآمد شرکت خود می شوند.

طراحی سایت ساختمانی

امکانات طراحی سایت ساختمانی

 • نمایش محصولات

  شما با طراحی سایت ساختمانی میتوانید محصولات خود را در آن به نمایش بگذارید.

 • سابقه کاری

  طراحی سایت ساختمانی موجب میشود کاربران سابقه کاری شما را ببینند و اینکار به اعتماد سازی مشتری کمک میکند.

 • نمایش نمونه کارها

  شما میتوانید در وب سایت ساختمانی خود پروژه ها و نمونه کارهای خود را برای کاربران به نمایش بگذارید.

 • فروش اینترنتی

  شما با طراحی سایت ساختمانی میتوانید به جای فروش در بازار سنتی در فضای اینترنتی فروش داشته باشید.

 • افزایش فروش

  طراحی سایت ساختمانی باعث بازخورد بالاتر از سمت کاربران و بالا رفتن فروش و سرمایه شما میشود.

 • توسعه بازار

  طراحی سایت ساختمانی باعث افزایش بازار شما نسبت به بازار سنتی میباشد.

 • سفارشات اینترنتی

  شما با طراحی سایت ساختمانی میتوانید روزانه تعداد بالایی سفارشات اینترنتی دریافت نمایید.

 • ارتباط با مشتریان

  طراحی سایت ساختمانی موجب میشود شما بتوانید همزمان با تمام مشتریان خود به صورت آنلاین در ارتباط باشید.

طراحی سایت ساختمانی


:: برچسب‌ها: سایت , ساختمان , طراحی,
طراحی سایت صنعتی و کارخانه
نوشته شده توسط در ساعت 9:38

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی برای کارخانه ها، تولیدی ها، شرکت های تاسیساتی و غیره صورت می گیرد.

طراحی سایت صنعتی با توجه به ویژگی های خاص کاربران آن با گرافیکی کاربرپسند و حرفه ای در شکل ههای ظاهری متفاوت بر حسب سلیقه کارفرما پیاده سازی می شود.

قسمت های محصولات و خدمات مجموعه پایه های اصلی در طراحی وب سایت صنعتی را تشکیل می دهند.

علاوه بر آن بخش نمونه کار ها، درباره مجموعه و ارتباط با آن هم اولویت دوم در ارائه خدمات از طریق وب سایت به کاربران صنعتی هستند.

ایجاد قسمتی برای تولید مقاله و اخبار هم بخشی است که طراحان برای وب سایت های صنعتی حتما ایجاد می کنند و دلیل اصلی وجود آن داشتن بستری برای توسعه محتوایی سایت و در مراحل بعدسئو وب سایتصنعتی است.

طراحی سایت برای کارخانجات و مراکز صنعتی

طراحی سایتموضوعی است که نباید به سادگی از آن گذشت.

از همان ابتدا باید با برنامه پیش رفت. در طراحی سایت حرفه ای اصول کار، با توجه به نوع سایت تغییر می کند.

استفاده از رنگ های متناسب، شناخت کامل خدمات کارفرما و نیز شناسایی

کاربرانی که به آن خدمات نیاز دارند می تواند کمک شایانی در ایجاد طرح بندی سایت نماید.

اصول رنگ بندی در طراحی سایت صنعتی

در طراحی سایت صنعتی نکات قابل توجه استفاده از رنگ هایی است که نمود کار صنعتی را بیشتر نمایش دهند.

در این میان استفاده از رنگ های زرد و نارنجی در کنار مشکی و سرمه ای می تواند انتخابی کاملا درست باشد.

باید و نبایدهای طراحی سایت صنعتی

باید های طراحی وبسایت صنعتی:

 • هدف وبسایت

  بررسی نیاز کارفرما و شناخت کامل اهداف سایت برای رسیدن به وبسایت مطلوب

 • شناخت مشتریان

  بررسی و شناخت مشتریانی که قصد استفاده از خدمات را دارند

 • طراحی سایت

  طراحی سایت با توجه به اهداف، نیازها و شناخت مشتریان

 • برنامه نویسی وبسایت

  برنامه نویسیحرفه ای با توجه به متدهای مدرن طراحی ui و طراحی ux و استانداردهای w3c

 • طراحی واکنش گرا

  طراحی به صورت کاملاواکنش گرا، قابل دیدن در موبایل و تبلت و ….

 • قابلیت بروزرسانی

  نوع برنامه نویسی و طراحی سایت صنعتی باید کاملا قابل توسعه باشد.

نبایدهای طراحی وبسایت صنعتی:

 • تصاویر نامناسب

  استفاده کردن از تصاویر نامناسب و تصاویر نامربوط به سایت

 • لوگو

  استفاده از لوگوی نامناسب و بی کیفیت و کپی لوگو دیگر سایت ها

 • محتوا نامناسب

  استفاده از محتوای بی کیفیت(کپی شده از سایت های دیگر)

 • مشاوره نامناسب

  استفاده از مشاوره نادرست در خصوص طراحی سایت

 • برنامه غیر اصولی

  استفاده از برنامه نویسی غیراصولی و غیرقابل توسعه

 • بی توجهی به مشتری

  ندیده گرفتن نظر مشتریان در طراحی وبسایت

  پروسه طراحی سایت صنعتی

  گروه نرم افزاری W3 (دبلیو تیری) با دارا بودن کادری مجرب از طراحان و گرافیست کاران، ابتدا به شناسایی نیاز کارفرما و شناخت کاربران حوزه ی فعالیت پرداخته و پس از آن طرح های شماتیکی خود را جهت ارائه طرح اولیه آماده خواهند نمود.

  این طرح ها پس از تایید مدیریت پروژه به یک جامعیت کامل میرسد و در انتها طرح آزمایشی اولیه به سمع و نظر کارفرما خواهد رسید تا نظرات وی در خصوص طرح شنیده شود. پس از آن با توجه به شنیده ها طرح بازسازی شده تا به بهترین و بالاترین سطح کیفی از نظر کارفرما و گروه برسد. پس از تایید طرح، کار طراحی و برنامه نویسی سایت شروع خواهد شد.

  چه کسانی از خدمات طراحی سایت صنعتی استفاده می کنند؟

  اگر کارخانه ای دارید،
  اگر کارگاه صنعتی دارید،
  اگر مشغول به تولید محصولی هستید،
  اگر کسب و کار شما مرتبط با صنعت کشور است،
  اگر می خواهید برای مراکز صنعتی وبسایتی راه اندازی کنید،

  می توانید از خدمات ما بهره ببرید.

  طراحی وبسایت صنعتی برای کارخانجات و مراکز صنعتی، طراحی وبسایت برای کارگاه های صنعتی، طراحی سایت صنعتی برای شرکت ها و ارگان های وابسته به صنعت و صنایع کشور . برای انجام طراحی سایت صنعتی با ما همراه شوید.

  منسفارش طراحی سایت صنعتی دارم

  اگر شما درخواست طراحی سایت صنعتی را دارید می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید. لطفا فرم را با دقت پر نمایید.


طراحی سایت های خبری
نوشته شده توسط در ساعت 9:36

طراحی سایت خبری

خدمات طراحی سایت خبری برای خبر گذاری ها و مجله ها با بکار گیری اصول استاندارد در نگارش و صفحه نگاری همراه با آموزش رایگان خبر نگاری در وب سایت با طراحان وب

پیاده سازی اصولی در طراحی سایت خبری به منظور کسب رتبه بالا در موتور های جست و جو و رسیدن به بازدید زیاد که اصلی ترین هدف در طراحی سایت خبری محسوب می شود.

این روزها همه خواستار اطلاعات به روز هستند و خرید روزنامه به امری سنتی تبدیل شده وقتی میتوان با یک کلیک ساده از اخبار روز دنیا با خبر شد چرا راههای دیگر را انتخاب کنیم.

تیمطراحی سایت در کرجw3developers با سابقه بیش از 7 سال در حوزه طراحی سایت و همچنینبهینه سازی وبسایتآماده خدمت رسانی به شما صاحبان محترم کسب و کار هاست.

اگر قصد راه اندازی یک وبسایت و یا بستر بازاریابی در اینترنت را دارید، با تماس بگیرید و ایده های تبلیغاتی خود را مطرح کنید سعی بر این داریم تا هموار ترین مسیر تبلیغات اینترنتی را با هم پیش بگیریم.

ویژگی های وب سایت خبری

اگر مدیریت یک سایت خبری را به عهده دارید خیالتان از بابت محتوا راحت است چرا که دنیای امروز هر روز پر خبرهایی از سراسر دنیاست که برای مخاطبان جذاب خواهد بود.

شما میتوانید بدون در نظر گرفتن جغرافیا به هر جای دنیا سفر کرده و اخبار را از آن منطقه در اختیار مخاطبان خود قرار دهید همچنین این سایت ها از استحکام امنیتی بالایی برخوردار است.

شما میتوانید کارمندانی داشته باشید که از هر جایی دیگری اخبار را به شما رسانده و یا بر روی سایت گذاشته همچنین از هزینه های چاپ روزنامه نیز خلاصی پیدا میکنید.

خدمات سئو + سرویسهای طلایی

طراحی سایت خبرخوان

سایت های خبرخوان به سایت هایی اطلاق می شود که اخبار را از سایت های دیگر با توجه به RSS آنها گرفته و در خود درج می کنند. این سایت ها با استفاده از تکنولوژی و با توجه به نوع خوراک سایت های هدف برنامه ریزی می شوند تا بالاترین کیفیت را به مشتریان ارائه دهند. برای طراحی سایت خبرخوان با ما همراه شوید.

طراحی سایت خبری وطراحی سایتخبرخوان ، طراحی پورتال های خبری و خبرگزاری اینترنتی ، طراحی سایت خبری که در اطلاع رسانی و ارایه اخبار جدید ، پرتال خبرگزاری با بهترین کیفیت خبری، با سیستم مدیریت محتوا وردپرس ، کاملا حرفه ای و بهینه، و از نظر هزینه کاملا ارزان به نسبت اسکریپت های گران خبری.

در ایران،یکی از پرطرفداترین سیستم های مدیریت محتوا برای سایت های خبری وردپرس است.

وردپرس با ده ها میلیون کاربر بزرگترین جامعه توسعه دهنده گان و استفاده کننده گان را در اختیار دارد.

اگر قصد طراحی یک سایت خبری را دارید بهترین گزینه برای شما وردپرس خواهد بود

چرا که میتوانید هر آنچه را که میخواهید پیاده کنید اگر سایت خبر جمع کن دارید

دوباره وررس را به شما پیشنهاد میکنیم زیرا هر آنچه میخواهید قابل پیاده سازی است.

پرکاربرد بودن اعتبار نیز به همراه دارد.امکانات وردپرس وب سایت های برند های معتبری

چون مرورگر فایرفاکس،شرکت سامسونگ،سونی و ….. را متقاعد کرده که از این سیستم استفاده کنند.

همچنین در ایران نیز سایت ها ی بزرگی نظیر دیجی کالا،دیجیاتو و دانلود ها و…. از این سیستم استفاده میکنند.:: برچسب‌ها: سایت , خبر , خبرگزاری , وبسایت , طراحی,
طراحی سایت پرتال مشتریان
نوشته شده توسط در ساعت 9:35

در طراحی سایت پرتال مشتریان مهمترین هدفارتباط موثر و مستمر با مشتری است. شما باطراحی سایت پرتال مشتریان می توانید به این هدف برسید. طراحی سایت پرتال مشتریان با ویژگی ها و امکانات منحصر به خود پیاده سازی می شود.

طراحی سایت پرتال مشتریان بستری را بین شما و مشتریان شما برقرار می کند که باعث ارتباط مستمر با مشتری شده و یاد و خاطره ی برند شما را در ذهن مخاطب زنده نگه خواهد داشت.

چرا طراحی سایت پرتال مشتریان ؟

همه به دنبال جذب مشتری بیشتر هستند، اما باید توجه داشت که مهمترین اصل برای جلب مشتری،ارائه خدماتی متفاوت در جهت کسب رضایت از مشتری است.

این خدمات با فروش محصول و خدمات شما تازه شروع خواهد شد. مهمترین اصل بازاریابی، نوعی بازاریابی به نام بازاریابی ویروسی است، در این نوع بازاریابی شما بدون هیچ هزینه ای تبلیغ می کنید و بیشترین بازخورد را خواهید گرفت!

بازاریابی ویروسی یککسب وکار هنگامی شروع می شود که مشتریان فعلی آن کسب وکار ارتباط مستمر و موثری با آن کسب و کار داشته، و از خدمات آن راضی باشند. در صورت کسب این دو اصل مهم مشتریان شمابا دیدن آشنایان و دوستانی که خدمات شما را نیاز دارند، بدون اینکه خود بدانندبازاریابی شما را انجام می دهند.

در خصوص کسب اطلاعات بیشتر مطالعه مقالهطراحی سایت حرفه ای در کرجرا به شما پیشنهاد می کنیم.

بنابراین مهمتر از جذب مشتریان جدید، جلب رضایت مشتریان فعلی، و ارتباط موثر و مستمر با آنها خواهد بود. با پیشرفت تکنولوژی و استفاده اکثریت مردم از دنیای مجازی،بهره بری از این اینترنت می تواند بهترین راهکار برای رسیدن به این هدف باشد.

شرکت طراحان وب با هدف ارتقای سطح کسب و کار شما مدیران و صاحبان تجارت، پکیجطراحی سایتپرتال مشتریان را با خدمات ویژه ی زیر ارائه خواهد داد:

 • سیستم عضویتکاربران
 • سیستم مدیریتکاربران
 • سیستم تیکت پشتیبانی و پیگیری
 • سیستم چت آنلاین
 • سیستم پرسش و پاسخ
 • سیستم مدیریت اخبار
 • سیستم خبرنامه ایمیلی و پیامکی
 • سیسیتم مدیریت قالب و سایت
 • سیستم مدیریت اخبار و ارسال به کاربران
 • سیستم آمار گیر حرفه ای و برآورد عملکرد
 • و هر آنچه شما بخواهید!

برای برآورد قیمت طراحی سایت با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.:: برچسب‌ها: سایت , طراحی , وبسایت,
طراحی سایت پزشکی
نوشته شده توسط در ساعت 9:34

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی وب سایت برای پزشکان

طراحی سایت پزشکی و مراکز درمانی سایت هایی هستند جهت معرفی پزشکان و برای ارتباط نزدیک تر با بیماران .در طراحی سایت پزشکی طراحی ظاهری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

امروزه بخش بزرگی از مردم برای بررسی مسائل و مشکلات خود، ابتدا به جستجوی آنلاین در دنیای مجازی می پردازند.

جامعه پزشکان برای معرفی خود و ارائه ی خدمات پزشکی، نیازمند طراحی سایت پزشکی قوی و جذاب هستند. معرفی رزومه، خدمات آنلاین مانند رزرو اینترنتی، نشر مقالات و کتاب های خود، ثبت اخبار پزشکی و … مهمترین مسائلی هستند که پزشکان میتوانند با طراحی سایت پزشکی مختص حرفه ی خود از آن بهره مند گردند.

علاوه بر موارد ذکر شده، کلینیک های پزشکی، درمانگاه ها و بیمارستان ها با داشتن امکاناتی همچون تور مجازی، رزرو و تعیین وقت آنلاین، نمایش خدمات پزشکی خود و معرفی پزشکان خود، می توانند یک سایت پزشکی کامل را داشته باشند.

آیا پزشکان نیاز به وبسایت دارند؟

طراحی سایت پزشکان، باید در مسائل گرافیکی وسئو(بهینه سازی برای گوگل) قوی طراحی شده باشند. کاربران با ورود به سایت یک پزشک باید با خدمات آن پزشک و یا کلینیک و یا بیمارستان و درمانگاه رو به رو شوند و بتوانند به راحتی با سایت ارتباط برقرار کنند.

طراحی سایت پزشکی باید به گونه ای صورت پذیرد که امکانات اصلی آن مانند رزرو وقت، معرفی خدمات، منوهای سایت از جمله درباره ما و تماس با ما و اسلاید تصاویر جهت جذاب شدن سایت، به درستی در کنار هم قرار بگیرند.

امکان ثبت ژورنال های پزشکی در سایت، مقالات و اخبار روز دنیای پزشکی با قابلیت دسته بندی موضوعی پزشکی نیز میتواند در بهتر شدن طراحی سایت پزشکی کمک شایانی بنماید.

در طراحی سایت پزشکی، رنگ هر سایت با توجه به تخصص و حرفه هر پزشک و با بهره گیری از روانشناسی رنگ صورت می پذیرد.

شما به راحتی می توانید وب سایت مطب و یا کلینیک خود را در دنیای مجازی افتتاح کنید و با بیماران خود در دنیای مجازی همراه شوید. همیشه داشتن یک سایت خوب از نظر ظاهری ملاک اطمینان مشتریان است، شما می توانید با همکاری ما، به هر آنچه می خواهید برسید.

در زیر می توانید نمونه ای از طراحی سایت پزشکی ما را مشاهده کنید، برای بازدید از نمونه روی عکس زیر کلیک کنید.


طراحی وی سایت پزشکی

ویژگی های منحصر به فرد سایت های پزشکی گروه طراحان و توسعه دهندگان وب سایت:

 • معرفی کامل پزشک، تخصص ها و تشریح سوابق دکتر
 • ظاهری حرفه ای و متناسب با کار هر پزشک
 • امکان پیاده سازی برای پزشکان و کلینیک های پزشکی، کلینیک های دنداپزشکی و کلیه مراکز درمانی
 • کاملا مدرن و زیبا با قابلیت Responsive (نمایش صحیح در موبایل ها و تبلت ها)
 • دارای فرم تماس با ما برای ارتباط با کاربران
 • فرم نوبت دهی اینترنتی
 • سیستم پرسش و پاسخ برای ارتباط هر چه بهتر دکتر با بیماران
 • امکان مدیریت کلیه قسمت ها توسط پنل مدیریتی سایت
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان سایت شما با امکان 10% تغییر سایت به صورت رایگان
 • و…

پکیج های طراحی سایت پزشکی

 • پکیج های آماده از قیمت های مناسبی برخوردارند و شما می توانید با کمترین هزینه ممکن سایت خود را برای ارتباط با بیماران خود راه اندازی کنید.این پکیج ها با مدت زمان کمتری (حداکثر 10 روز کاری) برای شما نصب و راه اندازی خواهند شد.
 • پکیج های اختصاصی که می تواند شامل امکانات اختصاصی هر پزشک در سایت باشد. اگر شما به جز مواردی که در لیست بالا اعلام گردید،امکانات بیشتری را از سایت خود می خواهید، درخواست امکانات مد نظر خود را برای ما ارسال کنید. پس از بررسی درخواست، برآورد هزینه و زمان جداگانه برای شما ارسال خواهد شد. در پکیج های اختصاصی پنل مدیریت سایت، به صورت کاملا اختصاصی برای هر پزشک طراحی شده و امکانات سایت با توجه به نیاز پزشک پیاده سازی می شود.

اهداف طراحی سایت پزشکی

به صورت خلاصه می توان اهداف طراحی سایت پزشکی را در زیر خلاصه نمود:

 • معرفی پزشک، مطب یا کلینیک
 • ارائه ی خدمات و تخصص ها به بازدیدکنندگان سایت
 • پیدا کردن متقاضیان و بیماران
 • ارتباط با بیماران از طریق پرسش و پاسخ ها و نظردهی
 • نمایش اطلاعات تماس به کاربران و بیماران
 • نمایش فضا و مکان مطب یا کلینیک به صورت تور مجازی

این ها از جمله اهدافی هستند که می توان با طراحی سایت پزشکی و مختص پزشکان و کلینیک های درمانی به آن رسید.

با استفاده از یک سایت پزشکی قوی می توان جدا از ارائه ی خدمات به مشتریان و بیماران گذشته، متقاصیان جدیدی نیز پیدا نمود. این کار با استفاده از ارتقای رتبه ی سایت در کلمات کلیدی در موتورجستجوگر گوگل انجام می پذیرد.

راضی نگه داشتن مشتریان و بیماران قدیمی و ارتباط مستمر با آنها یکی از مواردی است که توسط طراحی سایت پزشکی می توان به آن رسید. با داشتن سیستم رزرواسیون آنلاین، کاربران میتوانند بدون مراجعه به مطب یا کلینیک، از امکان تعیین وقت قبلی بهره مند شوند.


شرکت طراحان وبارائه کننده خدمات طراحی و توسعه وب سایت است که برای کسب مشاوره رایگان در خصوص تبلیغات اینترنتی و راه اندازی وب سایت می توانید با پشتیبانی وب سایتتماسبگیرید.


موفقیت یک سایت پزشکی

نهایت موفقیت یک سایت پزشکی، ارتباط مستمر با بیماران قبلی و جلب بازدید کاربران جدید به سایت برای استفاده از خدمات پزشکی می باشد.

در صورتی که در طراحی سایت پزشکی بتوانیم روی کلمات هدف مورد نظر، رتبه سایت را آنچنان ارتقا بدهیم تا در صفحات ابتدایی گوگل مشاهده شود، هر روز شاهد ارجاع مشتریان و کاربران جدید از طریق سایت خواهیم بود.

گروه طراحان و توسعه دهندگان وب سایت با تجربه ی بسیار در این مورد و شناختن کلمات کلیدی هدفمند توانسته است در مسیریابی کاربران اینترنتی به سایت های هدف، پیشگام باشد.

اما نکته ی مهم بعد از جذب کاربران جدید و ارتباط موثر با کاربران قدیمی و یا مشتریان از طریق سایت، نگه داشتن آنها در محیط سایت است. برای این امر، امکانات کامل، ظاهر جذاب و گرافیک قوی و البته سرعت سایت اصلی ترین مسائلی است که باید به آنها توجه داشت.

به طور خلاصه موفقیت یک سایت پزشکی به دو عامل جذب مشتریان و بیماران جدید به صورت هدفمند (رتبه ی بالا در نتایج گوگل در کلمات کلیدی) و سپس ارتباط مستمر و موثر با کاربران فعلی است.

هزینه طراحی سایت پزشکی

برای تعیین هزینه طراحی سایت پزشکی، مطب و یا کلینیک خود می توانید از طریق فرم زیر اقدام کنید و درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

مطالعه مقالهقیمت طراحی سایت در کرجرا هم در این خصوص به شما عزیزان پیشنهاد میکنم.

جهت مشاوره رایگان نیز می توانید با شماره تلفن مشاوره تماس حاصل نمایید.:: برچسب‌ها: سایت , سئو , طراحی , پزشک , دکتر ,
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
نوشته شده توسط در ساعت 9:31

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایتفروشگاه اینترنتی همواره باید شامل دقت و مدیریت بالایی باشد.

این گونه سایت ها با اهداف تجاری تاسیس می شوند، بنابراین باید امنیت، اعتماد و راحتی کار را برای کلیه کاربران خود فراهم کند.

در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی طراحی ای موفق است که بتواند اعتماد کاربران اینترنتی را جذب کرده

و با داشتن سیستمی راحت برای استفاده و البته امن، سرویس های خرید آسان را برای کاربران فراهم آورد.

تیمطراحی سایت در کرجw3developers با سابقه بیش از 7 سال در حوزه طراحی سایت و همچنین در زمینه خدمات بهینه سازی سایت آماده خدمت رسانی به شما صاحبان محترم کسب و کار هاست. اگر قصد راه اندازی یک وبسایت و یا بستر بازاریابی در اینترنت را دارید، با تماس بگیرید و ایده های تبلیغاتی خود را مطرح کنید سعی بر این داریم تا هموار ترین مسیر تبلیغات اینترنتی را با هم پیش بگیریم.

طراحی وب سایت فروشگاهی:: برچسب‌ها: سایت , فروشگاه , سئو , طراحی,
خدمات ویژه طراحی سایت در کرج
نوشته شده توسط در ساعت 9:28

طراحی سایت | وب سایت | اپلیکیشن | سئو و بهینه سازی | در کرج

آیا شما مدیر یک کسب و کار هستید اماوب سایتندارید؟اگر جواب مثبت است، تقریبا می توان گفت تجارت شما وجود ندارد! در این دنیای مدرن، تقریبا همه افراد در اینترنت به دنبال اطلاعات هستند. اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید،نیازمند یکطراحی سایتبرای برقراری ارتباط بهتر و مستمر با مشتریان خود هستید. پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و هجوم کاربران به سوی دنیای بی کران اینترنت امری غیر قابل انکار است.این روزها بازار تبلیغات در فضای مجازی بسیار داغ است که از این میان، یکطراحی سایتحرفه ایروشی مناسب برای تبلیغات صاحبان کسب و کار و ارائه ی محصولاتشان به مشتریان است.

طراحان وب شرکتطراحی سایت در کرجبا امکانات به روز ضمنهزینه طراحی سایتمناسب آماده ی انجام انواع سفارشاتطراحی سایت کرجو سراسر جهان می باشد.طراحی سایت ارزاندر کرجبا کیفیت بالا را فقط از طراحان وب بخواهید. با مشاهده ی نمونه کارها و تعرفهطراحی وب سایت کرجشرکتطراحان وببه حقیقت مطالب این نوشته پی خواهید برد.

طراحی سایت کرج

برای سفارشطراحی سایت در کرج،ابتدا یک جلسه مشاوره رایگان برای فهم دقیق نیاز مشتری و راهنمایی او صورت می گیرد. قالب های گرافیکی اختصاصی یا عمومی با توجه به در خواست مشتری به بهترین نحو ممکن توسط طراحان حرفه ای شرکتطراحی وبسایت در کرجدر طراحان وب سایت طراحی می شود که هر کدام برهزینه طراحی سایتتأثیر گذارند. استفاده از امکانات پیشرفته و به روز در سایت شما مدیریتوب سایترا برای کارفرما راحت تر می کند ضمن اینکه باعث ماندن کاربر در سایت شما می گردد و مسلما” چیزی با ارزش تر از جذب کاربران نیست! شرکتطراحی سایتطراحان وب سایتآماده یطراحی سایت ارزان در کرجبا امکانات فوق العاده می باشد. امروزه مجموعه گسترده ای از برنامه هایطراحی سایت کرجوجود دارد که باعث می شود استفاده از کد نویسی کامپیوتر و ویرایش آن غیر ضروری باشد.

طراحان وب سایت ، شرکت طراحی سایت در کرج

شرکت تخصصی مهندسی طراحان وب سایتدر زمینهطراحی سایت کرجامکاناتی ارائه خواهد داد که مختص مشتری بوده تا بتواند نیازهای مخاطب خود را پاسخگو باشد و در نتایج گوگل دررتبه های بالای جستجوقرار گیرند . شرکت طراحان وب سایت که یکی از متخصص ترین شرکت ها در زمینه طراحی سایت در کرج و سئو می باشد ،طراحی وبسایت در کرج را به طور هدفمند پایه گذاری کرده است تا شیوه های کسب و کارهای سنتی و قدیمی را به سطح جدیدی ارتقاء دهد .

طراحان وب سایت شرکتطراحی سایت ارزان در کرجدر همه ی زمینه ها و برای همه ی سلیقه ها آماده ی ارائه طراحی سایت حرفه ای وسئو سایت تضمینیمی باشد.. هزینهطراحی سایتمناسب ضمن کیفیت بالای سایت دو فاکتور مورد توجه کارفرمایان است که می توانید باطراحان وب سایتبه این مهم به آسانی دست یابید! از مزایای طراحی وب سایت کرج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایده های نو
 • افزایش مشتریان
 • مقرون به صرفه بودن
 • دسترسی به اطلاعات تازه باری مشتریان


:: برچسب‌ها: سایت , سئو , طراحی,
طراحی سایت شرکتی
نوشته شده توسط در ساعت 9:26

طراحی سایت شرکتی بمنظور معرفی همه جانبه یک شرکت در فضای اینترنت انجام می گیرد، طوریکه طراحی وب سایت شرکتی باعث معرفی هر چه بهتر مجموعه گردد و همچین اجزا و خدمات شرکت را به شکل جامع به مخاطبان نمایش دهد. شرکت طراحان با این دید و با هدف معرفی جامع و کامل شرکتها، اقدام به طراحی وب سایت های شرکتی می نماید.

اهداف طراحی سایت شرکتی

اهداف طراحی سایت شرکتی به دو بخش معرفی و تبلیغات تقسیم می شود.

در بخش معرفی، اهداف، ارائه مشخصات بیشتر از خدمات و کارهای شرکت به مخاطبان است.

فرض کنید شما با یک مشتری قرار می گذارید، با وی صحبت می کنید و در انتها به وی کارت ویزیت خود را می دهید. در زمانی که شما با مشتری وقت گذاشتید نمی شد تمامی اطلاعات و رزومه کاری را به مشتری معرفی کرد. بنابراین شما با ارائه کارت ویزیتی که در آن آدرس سایت شرکتتان است به وی کمک خواهید کرد که اگر نیازمند اطلاعات بیشتر بود، با مراجعه به وب سایت شرکت شما، به این امر نایل گردد

هدف دوم از طراحی و ساخت یک وب سایت شرکتی ، تبلیغات است. خیلی از شرکتها فقط برای کسب اطلاعات بیشتر مشتریان خود از وب سایت استفاده نمی کنند. آنها وبسایت ایجاد می کنند که خدمات خود را گسترش دهند و مشتریان جدید پیدا کنند.

یک خبر خوب برای شرکتهایی که دارای وب سایت هستند این است که سایت آنها در تمامی 24 ساعت قابل دسترس برای کلیه مخاطبان است و شبیه یک شعبه 24ساعته بدون محدودیت جغرافیایی عمل می کند و این عالی است.

طراحی سایت شرکتی

با طراحی سایت ، شرکت خود را جهانی کنید

امروزهطراحی سایت شرکتیاز اهمیت بالایی برخوردار است و بیشتر شرکت ها و موسسات برای پیشرفت اقدام به ایجاد و طراحی سایت می زنند.

مهم نیست که شما یک شرکت بزرگ با تعداد زیادی کارمند هستید ،یک گروه هستید و یا اینکه به تنهایی کار می کنید؛

شما باطراحی سایتمی توانید رزومه و فعالیت های خود را بدون هیچ محدودیتی به افراد و شرکت های دیگر نمایش دهید و آنها را از توانایی های خود آگاه سازید.

تیم طراحی وب سایتشرکت طراحان وب با سابقه بیش از 8 سال در حوزه طراحی وب سایت و همچنینبهینه سازی وبسایتآماده خدمت رسانی به شما صاحبان محترم کسب و کار است. اگر قصد راه اندازی یک وبسایت را دارید، با ما تماس بگیرید و با ارائه توضیح در خصوص کسب و کار شرکت خود، در ساخت و ایجاد وب سایتتان با ما مشورت کنید.

خدمات سئو + سرویسهای طلایی

طراحان وب همیشه سعی دارد بهترین خروجی را برای شما به عمل بیاورد.:: برچسب‌ها: سایت , سئو,
کسب و کارت را با طراحی وبسایت دگرگون کن!
نوشته شده توسط در ساعت 9:24

چرا اقدام به طراحی سایت کنیم یا به عبارتی دیگر داشتن وب سایت برای کسب و کار ما چه ضرورتی دارد؟

در پاسخ به این سوال باید خدمتتان عرض کنم که با توجه به نیاز بازار عدم حضور مثبت در دنیای تبلیغات اینترنتی مساوی با از دست دادن بخش بزرگی از مشتریان حاضر در این بستر است.

از طرف دیگر داشتن یک وبسایت مرتب برای ارجاع سریع مشتریان به خدمات یا محصولات شما از هر جای دنیا، بسیار ثمر بخش خواهد بود. همچنین جدا از موضوعات افزایش فروش و معرفی شدن، داشتن یک وبسایت به افزایش اعتباز شما در میان بخش بزرگی از مشتریانتان هم کمک خواهد کرد.

شرکت طراحی وب کرج بطور ویژه در زمینه بهینه سازی سایت (سئوی وبسایت) ، طراحی وب سایت و طراحي فروشگاه اينترنتي در کرج فعالیت می کند. از اهداف شرکت طراحان وب کرج ارائه تخصصی خدمات وب سایت و ارتقای مداوم محصولات وبسایت شما است. شرکت طراحان وب سایت با ارائه وب سایتهایی که مدیریت آن احتیاج به تخصص خاصی ندارد و صرفا با اتصال به اینترنت می توانید وب سایت خود را مدیریت و بروزرسانی کنید مثل تغيير متون ، تغییر تصاویر ، افزودن فیلم ، اضافه کردن اخبار و مقالات ، تعیین کلمات کلیدی و عنوان صفحات و ... سعی بر ارائه هر چه بهتر این سرویسها دارد.

برای کسب اطلاع از سرویسهای طراحی سایت ما کلیک کنید.:: برچسب‌ها: سایت,
معرفی شرکت طراحان وب کرج
نوشته شده توسط در ساعت 9:22

درباره شرکت طراحان وب بیشتر بدانید

شرکت طراحان وب با نام تجاری w3developers کار خود را در سال ۹۰ به صورت رسمی در کرج آغاز نمود. فعالیت های شرکت طراحان وب در ابتدا فقط منحصر به طراحی سایت به صورت اختصاصی در کرج بود که با توجه به پیشرفت این خدمات، سرویس هایی همچون سئو وب سایت و همچنین گرافیک و خدمات وردپرس اضافه گردید. هر شرکت طراحی سایت با یک الگو و شعار خود را معرفی می کند، شرکت طراحان وب با الگوی مشتری مداری خود که شامل پشتیبانی کامل از سرویس های ارائه شده است می کوشد شعار این شرکت طراحی سایت را با عنوان با ما به جهانی شدن بیاندیشید را برای مشتریان خود محقق نماید.


:: برچسب‌ها: سایت,
طراحی سایت با پشتیبانی تمام وقت و 24 ساعته
نوشته شده توسط در ساعت 21:52

خیلی از اوقات برای خرید، و اطمینان حاصل از خرید انجام شده، ما به دنبال کالاهایی با پشتیبانی هستیم. کالاهایی که دارای پشتیبانی هستند قابل اطمینان تر بوده و به دلیل داشتن خدمات پس از فروش، می تواند مشتریان را در هنگام بروز مشکل برای کالا، یاری رساند.

البته در خرید یک کالا متوجه می شوید که خرید کالا با گارانتی بعضی شرکت های معتبر، هزینه ی بیشتری دارد و شما را به پرداخت بیشتر سوق می دهد. اما چرا مشتریان به دنبال پشتیبانی آن هم به بهترین شکل می گردنند؟

معمولا مشتریان از کالایی که خریداری کرده اند اطلاعاتی محدود، آن هم در حد استفاده کردن از کالا را بلد هستند. فرض کنید برای کالای خریداری شده مشکلی پیش بیاید. آن وقت است که نقش پشتیبانی معتبر به چشم خواهد آمد.

پشتیبانی از سایت هم به همین گونه است، شما قبل از هر چیز باید بدانید که یک سایت، نرم افزاری است که بر روی وب قرار داده شده است و در دنیای نرم افزار ، نرم افزار بدون پشتیبانی یک ریال هم نمی ارزد.

شرکت طراحی سایت در کرج

همیشه طراحانی موفق هستند که پشتیبانی ویژه برای سایت هایی که طراحی کرده اند قرار دهند. گروه طراحان و توسعه دهندگان وب سایت مفختر است که با ارائه 6 ماه پشتیبانی رایگان با امکان 10% تغییر در کل سایت بدون گرفتن هزینه، در تمامی 24 ساعت حتی روزهای تعطیل در خدمت شما باشد تا نیازهای شما مشتریان گرامی را برطرف سازد.

همیشه قبل از دادن سفارش کاری که در آن تخصص ندارید، باید اطلاعاتی راجع به سفارش کار و نحوه پیاده سازی سایت بدست آورید. حال چند سوال مطرح می شود:

اطلاعات بدست آورده شده تا چه حد صحیح می باشد؟

در امر طراحی سایت طراحان، شرکت های طراحی سایت و حتی کاربرانشان هر کدام با توجه به تجربه کاری خود و نوع تفکر درباره ی آن تجربه ها، اطلاعاتی درباره طراحی سایت و نحوه پیاده سازی آن در اختیار عموم قرار می دهند.
شرکت طراحان و توسعه دهندگان وب سایت با توجه به تجربه کاری کارشناسان طراحی سایت خود، می کوشد تا ابتدا اطلاعات شما را در این زمینه بالا ببرد تا بتوانیم به یک ایده کلی دو جانبه درباره سایت شرکتی شما برسیم. آنجا است که می توان به بهترین شکل، به تفاهم کاری و پیاده سازی سایت شما با توجه به سلیقه و اهداف شما رسید.
آیا همیشه طراحی سایت ارزان را باید انتخاب کرد؟ یا باید با قیمت های بالا کار را شروع کرد؟
تعرفه های طراحی سایت مشکلی است که امروزه اکثر ما با آن مواجه هستیم! خیلی اوقات شاهد این موضوع خواهیم بود که وقتی پروژه ای را به چند شرکت برای برآورد هزینه و زمان ارسال می کنیم، قیمت های متفاوتی از آنها می گیریم. در بعضی اوقات این تفاوت به میلیون ها تومان هم می رسد.
چطور است که یک شرکت با یک قیمت کم شروع حاضر است سایتی برای شما پیاده سازی کند که شرکت های دیگر همان سایت را با میلیون ها تومان بالاتر طراحی می کنند؟

شما باید دقت داشته باشید که نه طراحی سایت به قیمت بالا معیار مناسبی برای دادن سفارش است، و نه قیمت پایین تضمین اهداف شما را از یک سایت شرکتی برآورده می کند.

شما برای برآورد هزینه و داشتن اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در شرکت طراحی سایت در کرج تماس باشید.
آیا با برقراری سایت ، سایت در صفحات اول موتورهای جستجوگر مثل گوگل نمایش داده خواهد شد؟
این که سایت شما در صفحه اول گوگل با جستجوی چند کلمه باشد بستگی به یک سری عوامل دارد. شما باید چند کار مختلف انجام دهید:

 • کد نویسی سایت شما برای موتورهای جستجوگر بهینه باشد.
 • مطالب سایت شما هم برای خوانندگان سایت جذاب باشد و هم منطبق با عملکرد موتورهای جستجو باشد.
 • اشتراک گذاری صحیح مطالب در شبکه های اجتماعی تاثیر بسزایی دارد.
 • دادن تبلیغات به صورت بنر در سایت های پر بازدید می توانید در رنک سایت شما به دلیل کلیک خوردن سایتتان موثر خواهد بود.
 • مطلب گذاری و بروزرسانی سایت و مطالب آن تاثیر بسزایی خواهد داشت.

البته اینها فقط بخشی از مواردی است که باید رعایت کنید، مطمئنا موارد اصلی ذکر شده در بالا بسیار زمان بر است و برای افرادی که در این زمینه اطلاعاتی ندارند شروع کار بکندی انجام خواهد پذیرفت، اما نگران نباشید، همکاران ما با بهره گیری از آخرین متد ها و الگوریتم ها در سریعترین زمان ممکن سایت شما را به صفحه اول گوگل خواهند آورد. با ما تماس بگیرید.

راه کارهای مناسب برای داشتن یک سایت خوب چیست؟
فرض کنید می خواهید ساختمانی را بسازید، این ساختمان را بدون هدف گزاری و بدون طراحی طرح اولیه، طرح نما و طرح دکوراسیون داخلی نمی توان با توجه به نیاز مشتریان و کارفرما ساخت. طراحی سایت هم به همین گونه است، شما باید هدف خود را برای طرح سایت خود پیدا کنید، و برای تحقق بخشیدن به آن هدف، طرح ها و راه کارهای اولیه خود را بازگو نمایید. همکاران ما نیز بعد از مطرح کردن اهداف و تمایلات شما پیشنهاد های خود را در جهت اجرای هر چه بهتر سایتتان خواهند داد.
اهداف سایتهای شرکتی کدامند و چگونه پیاده سازی می شوند؟
سایت های شرکتی بیشتر برای معرفی یک شرکت و محصولات آن به کار برده می شوند. مهمترین بخش سایت، ظاهر آن است، چون مشتریان شما با ظاهر سایت ارتباط برقرار می کنند. پس داشتن یک ظاهر سایت خوب، منطبق با تمامی نمایشگرها اعم از موبایل و تبلت، سازگاری با اکثر مرورگرها و استفاده از آخرین تکنولوژی های طراحی سایت می تواند شما را به این هدف برساند.
پشتیبانی 24 ساعته سایت چیست؟ و چه مزایایی دارد؟
توجه داشته باشید که سایت شما یک نرم افزار است و در دنیای نرم افزار، نرم افزاری که پشتیبانی نداشته باشد و قابلیت بروزرسانی نداشته باشد، 1 ریال هم نمی ارزد. پس همواره سعی کنید با شرکت هایی که خدمات پس از فروش خوبی دارند معامله کنید. شرکت طراحان و توسعه دهندگان وب سایت با دادن 6 ماه پشتیبانی رایگان و امکان 10% تغییر سایت بدون گرفتن هزینه در این 6 ماه، در تمامی 24 ساعت از طریق شماره تلفن ها و ایمیل ها در خدمت شما کاربران و مشتریان گرامی است تا نیاز شما عزیزان را مرتفع سازد.

با بررسی مطالب بالا می توانید به راحتی اهداف خود را از طراحی سایت شرکت خود انتخاب کرده و انتخاب خود را در رابطه با شرکت طراح سایت خود، بکنید. امیدواریم مطالب فوق برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد.

برای سفارش و برآورد هزینه سایت خود می توانید فرم زیر را پر نموده تا همکاران ما برآورد هزینه و زمان سایتتان را به شما اطلاع دهند.

شرکت طراحان و توسعه دهندگان وب سایت با به‌کارگیری استانداردهای جهانی در طراحی و پیاده سازی وب سایت و نرم افزارهای تحت وب و با بهره گیری از روشهای صحیح و کاربردی در تبلیغات اینترنتی، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به صورت قابل ملاحظه ای توسعه دهد. تجربه‌ی چندین ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع تبلیغاتی، سیستم‌های اطلاعات و فناوری تولید نرم‌افزار، مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.:: برچسب‌ها: طراحی سایت, طراحی وبسایت, طراح سایت,
طراحی سایت استاتیک
نوشته شده توسط در ساعت 21:51

طراحی سایت استاتیک برای وب سایت هایی مناسب است که بعد از پیاده سازی نیاز به تغییرات زیادی نداشته و فقط جنبه معرفی را دارند.

طراحی سایت استاتیک

در این وب سایت ها ابتدا مشتری، ایده ، شغل، کار و هدف خود را از سایت مد نظر خود می دهد و بعد به تناسب خواسته های وی سایت وی به صورت استاتیک طراحی شده و شخصی سازی مطالب وی در سایت انجام می گیرد.

طراحی سایت استاتیک همان طور که از اسمشان مشخص است ایستا و غیر قابل تغییر اند. این گونه سایت ها فاقد بخش مدیریتی سایت برای تغییرات جزئیات سایت هستند و فقط برای افراد و کسانی مناسب اند که می خواهند فقط وب سایتی برای معرفی خدمات خود داشته باشند.

هزینه پیاده سازی این گونه سایت ها بسیار کم بوده و در این مورد می تواند کمک شایانی به دارنده سایت بکند.

امروزه افراد زیادی خواستار ایجاد این گونه سایت ها برای نمایش خدماتشان در دنیای مجازی هستند. اگر شما هم یک سایت برای معرفی خدمات خود می خواهید می توانید همین حالا سایت خود را افتتاح کنید. فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

طراحی حرفه ای ظاهر وب سایت استاتیک

در بررسی نوع طرح قالب طراحی سایت استاتیک توجه داشته باشید که سایت شما باید از ظاهری مناسب و کاربرپسند برخوردار باشد و در تمامی مرورگرهای اینترنتی اعم از اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس و… به صورت صحیح نمایش داده شود.

البته واکنش گرایی قالب نسبت به صفحه نمایش نیز از اهمیت قابل توجهی برخوردار است، سایت شما باید در موبایل و تبلت به درستی نمایش داده شود تا کاربران سایت شما که با این دستگاه ها وارد سایت شما شده اند بتوانند به راحتی و بدون بزرگنمایی مطالب از سایت و مطالب شما دیدن کنند.

برای داشتن یک طراحی سایت استاتیک با ظاهری مناسب و کاربرپسند، سازگار با تمامی مرورگرها و واکنش گرا با ما تماس بگیرید.

در این بخش به شما پیشنهاد می کنم مقالهاصول طراحی سایت شرکتیرا مطالعه فرمایید.

گروه طراحان و توسعه دهندگان وب سایت، با داشتن کادری مجرب، شما را به داشتن تمامی آنچه که به دنبالش هستید ترقیب می کند. فقط کافی است با ما همراه باشید.

طراحی وب سایت در کرجو استان البرز

بمنظور ارائه خدمات ویژه در استان البرز و شهر کرج، شرکت طراحان وب کرج در نظر دارد خدمات خود را به صورت ویژه در این استان و شهر کرج به همشریان کرجی ارائه دهد. خدمات طراحی و توسعه سایت در کرج را با طراحان وب تجربه کنید.

جهت این موضوع و مشاوره رایگان می توانید با شرکت طراحان وب کرج تماس حاصل نمایید.:: برچسب‌ها: طراحی سایت, طراحی وبسایت, طراح سایت,
طراحی سایت حرفه ای در کرج را با ما تجربه کنید
نوشته شده توسط در ساعت 21:49

طراحی سایت وردپرسی در کرج برای 80 درصد کسب و کار ها بهترین و بصرفه ترین گزینه است. شرکت طراحان وب با در نظر گرفتن نیاز بازار ، با توجه به موقعیت مکانی شرکت های کرجی و میزان کشش در این منطقه پیشنهادی که به مدیران محترم دارد، طراحی سایت وردپرسی در کرج است.

طراحی سایت وردپرسی در کرج
در خصوص دلیل گفتن این موضوع در ادامه بطور کامل صحبت خواهیم کرد ولی اگر به اختصار بخواهیم چرایی این موضوع را بررسی کنیم، می توانیم به استاندارد بودن، پشتیبانی مداوم و درست، موجود بودن امکانات مورد نیاز برای استفاده در هر نوع سایت و از همه مهم تر بصرفه بودن اشاره کنیم.

البته قطعا این موضوع برای تمامی شرکت ها صدق نخواهد کرد. برخی مجموعه های بزرگ و برند های تجاری بسیار مطرح، به صلاح است که سیستم های اختصاصی را برای طراحی وب سایتشان برگزینند.

طراحی سایت گردشگری، با هدف توسعه صنعت گردشگری کشورو معرفی جاذبه های توریستی صورت می پذیرد. در طراحی سایت گردشگری، امکانات اصلی چند زبانه بودن سایت، و ظاهر شکیل و جذب کننده سایت خواهد بود.

طراحی سایت گردشگری

در طراحی سایت گردشگری نگاه به نحوه ی معرفی درست مکان های تاریخی و توریستی بهچند زبان مختلف دنیا بسیار مهم و حائز اهمیت است.


طراحی سایت حرفه ایو همگام با دانش روز در طراحان وب


طیف کار طراحی سایت گردشگری بر مبنای ترکیبی از یک مجلهخبری و یک سایت آژانس مسافرتی است که اخبار آن مناطق مختلف توریستیرا با دسته بندی جغرافیایی طراحی می شود و در هر منطقه جغرافیایی می توان هتلها، مناطق توریستی و گردشگری، و مراکز خرید و … را مشخص نمود.

ویژگی وب سایت های گردشگری

با پیشرفت روز افزون این صنعت در کشور عزیزمان،ایران اسلامی، و امید بهافق های روشن تر، گروه ما با هدف ارتقای جذب توریسم، اقدام به ارائه پکیج سایت گردشگری با خدمات و ویژگی های زیر کرده است:

 • طراحی گرافیکی اختصاصی برای زبان های مختلف(زبان های راستچین و چپ چین)
 • امکانچند زبانه سازی سایت
 • امکان درج اخبار گردشگری به صورت یک مجله خبری
 • امکان معرفی تورهای ویژه ی گردشگری
 • امکان معرفی مناطق مهم گردشگری با تفکیک جغرافیایی
 • امکان مدیریت مناطق کشور، درج استان و شهر ، امکان درج مناطق گردشگری جهان
 • امکان درج هتل ها در مناطق گردشگری با نقشه گوگل، گالری تصاویر و اطلاعات اقامتی
 • امکان ساخت و مدیریت صفحات سایت
 • امکان تنظیم و مدیریت قالب و سایت
 • عضویت کاربران
 • خبرنامه ایمیلی
 • و…

برای برآوردقیمت طراحیبا امکانات مورد انتظار شما تماس بگیرید.


وردپرس چیست و طراحی سایت با وردپرس به چه شکل است؟
وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا برای طراحی وب سایت ، در سطح دنیاست. این سیستم با ایجاد بستری مناسب و ارائه امکاناتی بروز شرایط طراحی سایت با حداقل دانش برنامه نویسی را فراهم کرده است.

استفاده از وردپرس برای طراحی سایت دارای مزایا و معایبی است که مزایای آن برای کسب و کار کرجی بیشتر به چشم می آید.

طراحی سایت وردپرسی را با ما تجربه کنید:: برچسب‌ها: طراحی سایت, طراحی وبسایت, طراح سایت,
بهینه سازی سایت و سئوسایت در کرج
نوشته شده توسط در ساعت 21:46

بهینه سازی سایت در کرج

با خدمات بهینه سازی وب سایت ، در صدر نتایج گوگل دیده شوید.

چرا سایت خود را بهنیه سازی ( سئو ) کنیم؟

بهینه سازی وب سایت و یا سئو (SEO) صفحات وب سایت، دیگر یک شاخه مهم در امرطراحی سایت در کرجمحسوب می شود، یکی از مهمترین اصول در این زمینه ارتباط وب سایت با موتورهای جستجو و چک کردن رتبه سایت خود می باشد، اگر سایت شما در موتورهای جستجوگر صفحات گوگل رتبه بالایی نداشته باشد کاربران چطور باید شما را پیدا کنند؟ حال شما بهترین خدمات را ارائه بدهید. اما بر اساس اخرین تکنیک های بهینه سازی و سئو و الگوریتم های خزندگان و پرندگان گوگل متخصین ما اصول حرفه ای را بر روی وب سایت شما انجام داده تا ظرف مدت کوتاهی در صفحات اول گوگل دیده شوید.

هزینه طراحی سایت در کرج چقدر است؟

هزینه طراحی سایت بسته به نوع سایت و امکانات مدنظر و همچنین خدماتی که شرکت ما می دهد برآورد می گردد. اغلب هزینه های طراحی سایت از ۱.۵ میلیون تومان شروع و تا ۵ میلیون تومان افزایش خواهد یافت.

قیمت مهم است، اما باید درست و بجا و در جهت رسیدن به هدف کارفرما هزینه شود. شما اگر اشتباه هزینه کنید، حتی ۱۰۰ هزار تومان هم ۱۰۰ هزار تومان است و آن را دور ریخته اید. پیشنهاد ما این است که ابتدا قبل از انجام هر کاری با متخصصین ما در این حوزه تماس بگیرید.

اینکه هر شرکت یا شخصی یک قیمت به شما ارائه می دهد شاید شما را سردرگم کند که کدام شرکت یا فرد را انتخاب کنید تا کار طراحی سایت شما را در کرج انجام دهد.

معمولا قیمتهای داده شده برای طراحی وب سایت در کرج از ۲۰۰ هزار تومان شروع شده و تا بالای ۵۰ میلیون تومان خواهد رفت! این بازه نشان می دهد بازار قیمت و کار در طراحی سایت چقدر متفاوت است.

معمولا کسانی که تجربه کم و نمونه کارهای ضعیفی دارند قیمت های پایین، و کسانی که تجربه بالا و نمونه کارهای قوی دارند قیمت بالا می دهند. اما ما در این بازه سعی می کنیم تعادل را حفظ کرده و بهترین قیمت ها را برای داشتن یک سایت حرفه ای به مشتریان بدهیم.

در برآورد قیمت و زمان انجام طراحی وب سایت عواملی همچون نوع سایت که شرکتی باشد یا فروشگاهی، میزان کار سایت، نحوه پشتیبانی از سایت، دیزاین و طراحی ظاهری آن، همه در قیمت دادن تاثیر دارند. بنابراین نمی توان قیمت واحد و معینی قبل از صحبت با شما مشخص کنیم.

برای بررسی قیمتطراحی سایت ارزانبه صفحه مورد نظر بروید.

چطور می توانیم از خدمات طراحی وب در کرج بهره ببریم؟

شرکت طراحی سایت شایگان با ارائه خدمات ویژه برای کسب و کارهای واقع در استان البرز وشهر کرجمی کوشد بهترین خدمات را در این زمینه به مشتریان بدهد. ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای طراحی سایت در کرج را با شایگان دنبال کنید.

خدمات ویژه شایگان برای طراحی سایت ارائه مشاوره و پشتیبانی رایگان برای کسب و کارهای کرجی در سال اول همکاری است. همچنین در این خدمات، ثبت در نقشه گوگل و ساخت اکانتهای بیزینسی در شبکه های اجتماعی در نظر گرفت شده است.

طراحی سایت کاملا سئو فرندلی

بودن در صفحات اول گوگل را با شایگان تجربه کنید. دپارتمان تبلیغات و سئو شرکت شایگان با ارائه خدمات ویژه در خصوص بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می کوشد بهترین راهکارهای پیشرفت در نتایج را برای مشتریان خود ارائه دهد.

در همین راستا مجموعهشایگانبا داشتن نمونه کارهای فراوان در این زمینه سعی دارد بهترین رویکردهای سئو را به شما ارائه دهد.

خدمات سئو در کرج و استان البرز برای کسب و کارهای حاضر در این استان با خدمات ویژه و قیمت های مناسب ارائه می شود. اگر شما هم جزئی از شرکتها و کسب و کارهای داخل استان البرز و کرج هستید می توانید با تماس با شرکت شایگان ازخدمات سئوسایت در کرج و همچنین طراحی سایت در کرج بهره مند شوید.

بهینه سازی وب سایت در کرج

هدف SEO اصلاح کدها و ساختار سایت برای بالا بردن شانس آن در کسب رتبه های بالا در نتایج جستجو است.
SEO در حقیقت پروسه ای است که کمک می کند محتوای یک سایت ساده تر، راحت تر و به دفعات در اختیار موتورهای جستجوگر قرار گیرد.
SEO اصلاح تمام کدها، حذف کدهای زاید، کاهش حجم صفحات، تنظیم چگونگی نمایش متن صفحه، نحوه لینک دادن صفحات به یکدیگر، چگالی کلمات در صفحه، مطابقت کدهای سایت با استانداردهای موجود و تمام آنچه که به خود سایت مرتبط است را به عهده می گیرد.

مراحل سئو سایت شما

 • آنالیز شما و رقیبان

  پیش از همه باید رقبای شما آنالیز شوند

 • کلمات کلیدی

  بررسی کلمات کلیدی شما و میزان رقابت روی این کلمات

 • بررسی محتوا

  بررسی محتوای سایت، و سئو ساختاری

 • لینک سازی

  لینک بیلدینگ یا همان لینک سازی داخلی و خارجی سایت

 • جذب مخاطب

  جذب مخاطب از روشهای بازاریابی اینترنتی

 • بازخورد

  بازخورد و بازتاب عکس العمل بازدید کنندگان از وب سایت شما:: برچسب‌ها: طراحی سایت, طراحی وبسایت, طراح سایت,
خدمات طراحی سایت
نوشته شده توسط در ساعت 21:40

خدماتی که ما ارئه می دهیم

شامل کلیه خدمات مبتنی بر برنامه نویسی وب و گرافیک، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی

طراحی سایت استاتیک

طراحی سایت شما با آخرین تکنولوژی های روز طراحی سایت و منطبق با تمامی مرورگرها و نمایش صحیح در نمایشگرها

بهینه سازی سایت

طراحی سایت شما با کدهای بهینه شده برای موتورهای جستجوگر و بررسی راه کارهای بالا بردن رنک سایت شما

طراحی اختصاصی

طراحی ویژه سایت شما با طراحی و پنل اختصاصی به صورت کاملا حرفه ای و قابل کارکرد در تمامی سیستم ها

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته از طریق شماره تلفن های شرکت در ساعات اداری و ایمیل ها در ساعات غیر اداری

طراحی سایت داینامیک

اجرای و پیاده سازی بخش مدیریتی برای سایت شما با امکان ویرایش، افزودن و حذف مطالب سایت به صورت کاملا کاربردی

تبدیل وبلاگ به وب سایت

تبدیل کلیه وبلاگ ها به وب سایت با طراحی ویژه و هزینه کاملا مناسب، شما می توانید به راحتی اطمنینان کاربران خود را جلب کنید.

تبدیل PSD به HTML

تبدیل کلیه فرمت های تصویری به قالب HTML, شما می توانید طرح خود را برای قالب سایت ارئه دهید و قالب سایت را با توجه به امکانات ظاهری درخواستی، تحویل بگیرید

طراحی با وردپرس

طراحی سایت شما با سیستم وردپرس می تواند کار شما را سریعتر کند، و در هزینه طراحی سایت نیز می تواند تا 70% برای شما سودآوری داشته باشد.

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی با پنل ویژه مدیریتی سایت های شخصی، به همراه امکانات منحصر به این گونه سایت ها اعم از بخش معرفی، نمونه کارها، اخبار، مهارت ها، تحصیلات و مشاغل شما

طراحی سایت شرکتی

آیا مایلید دفتر کار مجازی خود را در دنیای اینترنت راه اندازی کنید؟ طراحی سایت شرکتی شما با آخرین متدهای طراحی سایت با توجه به نیاز و کار هر شرکت انجام خواهد شد.

طراحی سایت خبری

داشتن یک پرتال خبری مناسب، چند زبانه و رسمی با داشتن آخرین امکانات یک سایت خبری می تواند شما را در رسیدن به اهداف خبر رسانی خود بی نیاز کند.
طراحی سایت فروشگاهی

پیاده سازی انواع سایت های فروشگاهی با امکانات ویژه و ظاهری زیبا، همواره به ظاهر سایت فروشگاهی توجه کنید، این سایت شما است که باعث اطمنینان مشتریان می شود.

برای بررسی قیمتطراحی سایت ارزانبه صفحه مورد نظر بروید.

خدمات برنامه نویسی

طراحان وبسایت کرج

پیشرو در زمینه ارائه خدمات طراحی و برنامه نویسی تحت وب، تبلیغات اینترنتی، بهینه سازی برای بهبود رنکسایت ها

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی بمنظور معرفی همه جانبه یک شرکت در فضای اینترنت انجام می گیرد، طوریکه طراحی وب سایت شرکتی باعث معرفی هر چه بهتر مجموعه گردد و همچین اجزا و خدمات شرکت را به شکل جامع به مخاطبان نمایش دهد. شرکت طراحان با این دید و با هدف معرفی جامع و کامل شرکتها، اقدام به طراحی وب سایت های شرکتی می نماید.

اهداف طراحی سایت شرکتی

اهداف طراحی سایت شرکتی به دو بخش معرفی و تبلیغات تقسیم می شود.

هدف دوم از طراحی و ساخت یک وب سایت شرکتی ، تبلیغات است. خیلی از شرکتها فقط برای کسب اطلاعات بیشتر مشتریان خود از وب سایت استفاده نمی کنند. آنها وبسایت ایجاد می کنند که خدمات خود را گسترش دهند و مشتریان جدید پیدا کنند.

یک خبر خوب برای شرکتهایی که دارای وب سایت هستند این است که سایت آنها در تمامی 24 ساعت قابل دسترس برای کلیه مخاطبان است و شبیه یک شعبه 24ساعته بدون محدودیت جغرافیایی عمل می کند و این عالی است.

در بخش معرفی، اهداف، ارائه مشخصات بیشتر از خدمات و کارهای شرکت به مخاطبان است.

فرض کنید شما با یک مشتری قرار می گذارید، با وی صحبت می کنید و در انتها به وی کارت ویزیت خود را می دهید. در زمانی که شما با مشتری وقت گذاشتید نمی شد تمامی اطلاعات و رزومه کاری را به مشتری معرفی کرد. بنابراین شما با ارائه کارت ویزیتی که در آن آدرس سایت شرکتتان است به وی کمک خواهید کرد که اگر نیازمند اطلاعات بیشتر بود، با مراجعه به وب سایت شرکت شما، به این امر نایل گردد.

طراحی سایت استاتیک چیست؟

طراحی سایت استاتیک برای سایت هایی است که احتیاج به تغییر اطلاعات بعد از اجرای پروژه ندارند، این گونه سایت ها معمولا فقط جنبه معرفی ارگان خود را دارند و برای افرادی مناسب هستند که می خواهند هزینه کمی برای طراحی سایت خود ارائه دهند.

طراحی سایت داینامیک چیست؟

طراحی سایت داینامیک برای سایت هایی است که احتیاج به تغییرات مداوم مانند افزودن اخبار، افزودن نمونه کارها و یا افزودن صفحات جدید دارند. برای اینگونه سایت ها بعلاوه طراحی قالب باید قسمت کنترل پنل مدیریت برای تغییر محتوای سایت ایجاد کرد.

برای ما چه طراحی به چه روشی مفید است؟

با توجه به نیاز شما و بررسی اهداف شما از برپایی سایت، می توان به نتیجه لازم جهت انتخاب صحیح روش طراحی سایت شما رسید. برای این منظور می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.:: برچسب‌ها: طراحی سایت, طراحی وبسایت, طراح سایت,
خدمات وردپرس در کرج
نوشته شده توسط در ساعت 21:39

سیستم مدیریت محتوای وردپرس امروزه یکی از محبوبترین سیستم های مدیریتی وب سایت شده است. دلیل اصلیموفقیت وردپرس نسبت به سایر سیستم های دیگر استفاده ساده و راحت از آن می باشد. به عبارت دیگر وردپرس رابط کاربری بهتری نسبت به دیگر سیستم ها دارد، و استفاده از آن آنقدر ساده هست که هر کسی با کمی جستجو در اینترنت بتواند از آن استفاده کند.

سیستم مدیریت محتوا وردپرس، یک سیستم مدیریتی وب سایت است که به صورت رایگان توسط وب سایت wordpress.org ارائه می شود. امکانات اولیه این سیستم محدود است. بیشتر امکانات این سیستم از قالب و افزونه هایی است که بر روی این سیستم نصب می شود. عموما این قالب ها و افزونه هابا هزینه ارائه می شوند. برایدانلود آخرین ورژن سیستم مدیریت محتوا وردپرسکلیک کنید.

وردپرسسیستم آماده ای است که برای برپاسازی سایت های سریع با هزینه ی پایین طراحی شده است. اگر شما قصد دارید وب سایتی برای کسب و کار خود راه اندازی کنید و می خواهید هزینه ی کمی برای آن بپردازید، سیستم وردپرس و پوسته های آماده برای این کار بسیار مناسب هستند. برای آشنایی با برخی از بهترینقالب های آماده وردپرسکلیک کنید.

با توجه به پیشرفت و محبوبیت این سیتسم مدیریت محتواو با هدف ارتقای وب سایت هایی که با این سیستم طراحی می شوند،بخشخدمات وردپرسرا برای پشتیبانی این گونه سایت ها راه اندازی کرده ایم. خدمات اصلی ما در زیر به صورت لیست وار آمده است.تمام تلاش ما برایرضایت خاطر شماو تبدیل وب سایت ساده شما به یکوب سایت حرفه ای و کارآمداست.

 1. خدمات وردپرس :خرید هاست مخصوص سیستم های مدیریت محتوا وردپرس
 2. خدمات وردپرس :نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوای وردپرس بروی هاست
 3. خدمات وردپرس :نصب و راه اندازی انواع پوسته های آماده بروی سیستم مدیریت محتوا وردپرس
 4. خدمات وردپرس :ساخت ساختار حرفه ای و چینش صفحات و محتواگذاری
 5. خدمات وردپرس :پشتیبانی از کلیه وب سایت های طراحی شده با سیستم مدیریت محتوا وردپرس
 6. خدمات وردپرس :تامین امنیت سایت های وردپرسی
 7. خدمات وردپرس :ایجاد فروشگاه با وردپرس، ایجاد درگاه های بانکی
 8. خدمات وردپرس :آموزش استفاده از وردپرس، آموزش استفاده از قالب و پوسته، آموزش استفاده از افرونه های مهم و پرکاربرد وردپرس
 9. خدمات وردپرس :بهینه سازی سایت وردپرس ( سئو وردپرس )، برای دیده شدن با کلمات کلیدی مشخص در صفحات اول گوگل
 10. خدمات وردپرس :طراحی اختصاصی قالب و پوستهوردپرس
 11. خدمات وردپرس:رفع هک وردپرس

هر روز در تلاش خواهیم بود بهترین خدمات ممکن را در قالب خدمات وردپرس به شما عزیزان ارائه دهیم. گروه ما در تلاش برای گسترده کردن فعالیت های خود در زمینه های طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوا وردپرس است. برای این منظور می توانید از طریق فرم تماس با ما در خواست خود را ارسال کنید.

البته شما می توانید یک قالب و پوسته منحصر به فرد برای سیستم وردپرس داشته باشید.شما برای داشتن یک قالب یونیک در این سیستم باید هزینه و زمان جداگانه صرف کنید. در طراحی پوسته وردپرس مراحل زیر صورت می پذیرد:

 • طراحی گرافیکی اولیه توسط گرافیست
 • تبدیل طرح گرافیکی به کدهای HTML&CSS (تبدیل PSD به HTML)
 • تبدیلقالب ایستاHTML به پوسته وردپرس
 • همگام سازی پوسته با افزونه های مورد نیاز در صورت نیاز به کار با آنها
 • طراحی و پیاده سازی افزونه های اختصاصی (در صورت نیاز)

مسلما زمان انجام مراحل بالا برای یک پروژه کاملا حرفه ای، گاهی به دوماه می رسد. هزینه های طراحی پوسته برای وردپرس نیز از 1.200.000 تومان تا 6.000.000 تومان متغیر خواهد بود. برایطراحی اختصاصی سایت با وردپرسکلیک کنید.

طراحی سایت:: برچسب‌ها: وردپرس,
با طراحان وب کرج بیشتر آشنا شوید
نوشته شده توسط در ساعت 21:38

شرکت طراحان و توسعه دهندگان وب سایت (W3Developers) در سال 1392، با پشتوانه چندین سال تجربه ی موسسان خود در زمینه ی طراحی و توسعه وب سایت و تبلیغات اینترنتی توسط جمعی سه نفره کار خود را آغاز کرد. گروهW3Developersمفتخر است که با هدف خدمت رسانی به شما عزیزان کار خود را آغاز کرده و در راستای همین هدف به ارائه خدماتی با تضمین و کیفیت بالا، متناسب برای هر گونه درآمد پرداخته است.

شرکت طراحان و توسعه دهندگان وب سایت با به‌کارگیری استانداردهای جهانی در طراحی و پیاده سازی وب سایت و نرم افزارهای تحت وب و با بهره گیری از روشهای صحیح و کاربردی در تبلیغات اینترنتی، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به صورت قابل ملاحظه ای توسعه دهد. تجربه‌ی چندین ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع تبلیغاتی، سیستم‌های اطلاعات و فناوری تولید نرم‌افزار، مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.
در راستای خدمت رسانی به تمامی مشتریان عزیز، شرکت طراحان و توسعه دهندگان وب سایت توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت محصولات خود داشته است. خدمات ما شامل طراحی وب سایت و نرم افزارهای تحت وب و تبلیغات اینترنتی است. امیدواریم که کارگزار سربلندی برای شما مشتریان گرامی باشیم.

کارشناسان و طراحان شرکت ما

در زیر می توانید با مدیران و طراحان شرکت ما تا حدودی آشنا شده و با آنها در شبکه های اجتماعی همراه شوید.

حسین شوشتری

مدرس دروس پایه طراحی سایت و طراحی قالب سایت، دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر و دارای مدرک طراحی و پیاده سازی سایت های داینامیک از مجتمع فنی تهران، با بیش از 5 سال سابقه مفید کاری در زمینه طراحی و توسعه سایت

نمونه کارها

صفحات

پست ها بر اساس طبقه بندی:: برچسب‌ها: طراحی سایت, طراحی وبسایت, طراح سایت,